Kiermash I Lato na Hali

Wraz z nadejściem lata zbliża się kolejna odsłona targów polskiej mody i dizajnu użytkowego Kiermash I Lato na Hali. Na lato Kiermash pokaże nam nową lokalizację na Krakowskich Błoniach – Karcher Hala Cracovii. To miejsce będzie idealne dla wszystkich, którzy chcą przedłużyć sobie majówkę o jeden weekend (11-12 maja).

Organizatorzy zapewniają – Będzie naprawdę lekko, słonecznie i oczywiście modnie. Szykujcie się. Nasi wystawcy pokażą produkty stworzone z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają trendy i stawiają na najwyższą jakość materiałów i wykonania. Letnia edycja zaprezentuje jak zwykle polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, design i… wszelkie inne dodatki.

Kiermash tej edycji zaprasza rodziców do strefy  Kraków Łał . W jednym miejscu znajdziecie to co najfajniejsze dla maluchów. Stylowe ubrania, wyposażenie pokoi, zabawki, biżuterię oraz wiele niespodzianek. Organizatorzy nie zapominają także o fanach jedzenia – tym razem królować będą burgery od Szczęście Bistro & Grill, w różnych odsłonach, w tym wege! Znajdzie się coś również dla miłośników zieleni a to za sprawą Planty – targi zielonych drzew. Z nimi stworzycie w swoich mieszkaniach „lato przez cały rok”.

Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan jak zwykle ze słonecznym uśmiechem mówią: „Hala Cracovii i ogromna przestrzeń na Błoniach to naprawdę idealne miejsce na weekend. Czas tutaj staje w miejscu. Po zakupach można iść na spacer, rolki, deskę, czy po prostu poleżeć na kocu na trawie. My oczywiście największy nacisk w Kiermashowy weekend chcemy położyć na promocji i sprzedaż lokalnych i polskich producentów. Ale wiemy, że dobry chillout jest równie ważny.

Wydarzenie na Facebooku

Kiermash I Lato na hali

11-12.05.2019/ 11.00 – 19.00

Karcher Hala Cracovii

Al. Ferdinanda Focha 40 Krakowskie Błonia

=== WSTĘP WOLNY ===

-->