Ceramika na fali

MUAStudios to pracownia ceramiczna znajdująca się na warszawskim Mokotowie. Ręczne naczynia powstają z inspiracji podróżami. Każdy projekt jest tworzony z pasją, a kolekcje zachwycają wakacyjną paletą barw.

Nasze ręcznie robione naczynia to wynik inspiracji naturą, oceanem oraz podróżami. Każdy nasz talerz, miska czy patera to unikatowa sztuka użytkowa, która wręcz się prosi o wypełnienie jej Waszymi kulinarnymi popisami. W każdy egzemplarz wkładamy mnóstwo wysiłku, pasji i przede wszystkim czasu – mówią projektanci.

Talerze i misy w kolorystce głębi oceanu sprawiają, że do naszych wnętrz możemy przenieść wakacyjny klimat przez cały rok. Projektanci Kati Romanowska i Łukasz Przygodziński organizują warsztaty z ceramiki. To świetna okazja, aby nauczyć się techniki i stworzyć autorskie projekty. W swojej ofercie marka posiada patery, miski, talerze, kubki, mydelniczki, wazony, a także od ostatnia obrazy.

A już na jesień otwarta zostanie kawiarnia MUASCooffee na Mokotowie, która będzie zaraz przez ścianę pracowni Dolna 30a.

Markę MUAStudios cechuje niepowtarzalny design. Naczynia stworzone ręcznie służą na długo. Projektanci stawiają na jakość, nie na ilość. Każdy z nich jest unikatowy, co oznacza, że nigdy nie będzie dwóch identycznych  produktów. Mogą pojawić się nieznaczne różnice w kształcie, rozmiarze czy kolorze między przedmiotami z tego samego modelu. Jak czytamy na stronie interentowej marki wszystkie przedmioty szkliwione są nietoksycznymi materiałami oraz wypalone są w wysokiej temperaturze (1250 C) dzięki czemu są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Można podgrzewać w nich dania w mikrofali oraz myć w zmywarce lub zaparzarce.  

Ceramika dostępna pod adresem: MUAStudios

 

Zdjęcia: Instagram/muastudios

-->