“Kreatywni i pełni pasji twórcy” wciąż poszukiwani. Do końca “Uncovered – daj się odkryć” zostało kilka dni

źródło: materiały organizatora

Druga edycja Blue Night by Absolut to kontynuacja niezwykłego muzycznego wydarzenia. W tym roku zagra na nim wiele cenionych gwiazd, m.in. jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych Kamp! oraz DJ Envee – ceniony w Polsce producent, muzyk, DJ oraz współtwórca uznanego w kraju i za granicą kolektywu dj’skiego Niewinni Czarodzieje. Już wkrótce zostanie również przedstawiony headliner imprezy.

Obok świetnego line-upu marka Absolut proponuje coś więcej – konkurs „Uncovered – Daj się odkryć!”, który adresowany jest do młodych twórców muzycznych. Przez cały sierpień nadsyłają oni nagrane przez siebie utwory za pośrednictwem strony www.bluenight.pl. Termin mija 31 sierpnia i wtedy to utwory zostaną ocenione przez jury, składające się z członków zespołu Kamp! oraz uznanych dziennikarzy muzycznych. W dwuetapowym konkursie zostanie wyłonionych dwóch zwycięzców (decyzją jury oraz w głosowaniu fanów), którzy wystąpią obok gwiazd muzyki w ramach tegorocznej edycji Blue Night by Absolut 22 września. 

Absolut od lat zaprasza do współpracy artystów oraz czerpie inspiracje z różnych dziedzin kultury i sztuki. Konkurs „Uncovered – Daj się odkryć!” to kolejny dowód na to, że marka identyfikuje się z energicznymi, kreatywnymi i pełnymi pasji twórcami oraz ich odbiorcami. Kiedyś my zaczynaliśmy, także przy pomocy innych, dziś – poprzez bycie częścią jury – chcemy dać ją innym – komentuje Tomasz Szpaderski z zespołu Kamp!

Ale to nie wszystko – my też mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na imprezę Blue Night, która odbędzie się pod hasłem „Zwierzęta Nocy”. Szczegółów szukajcie pod TYM linkiem

Zachęcamy do zapoznania się poniżej z kalendarium i dokładnymi informacjami na temat konkursu.

źródło: materiały prasowe

Więcej informacji na stronie www.bluenight.pl.

Konkurs i impreza skierowane są wyłącznie do osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

-->