KONCERT: MUCHY w Znajomi Znajomych

#22.05 #Muchy znów zagrają na żywo. Tym razem ich #indie rockowe brzmienie wypełni wnętrza klubokawiarni #ZnajomiZnajomych na ulicy Wilczej 58A!

MUCHY – BIO
Od 2006 roku wydali trzy świetnie przyjęte płyty, kilka singli z bogatą radiową historią i odwiedzili wszystkie najważniejsze festiwale w tym kraju. Dwukrotnie gościli na głównej scenie gdyńskiego Openera, OFF Festivalu oraz w Jarocinie. Z pewnością jeden z najważniejszych zespołów młodszego pokolenia i znak rozpoznawczy lat “zerowych” w Polsce. Od “Miasta doznań” i “Galanterii” po “Przesilenie” i “Nie przeszkadzaj mi, bo tańczę” – pierwsza fala zespołów wypromowanych w Internecie i historia najnowsza polskiego rokendrola. 18 września 2012 ukazał się trzeci album Much – „chcecicospowiedziec”. To wydawnictwo oprócz nowej muzyki zawiera płytę dvd z filmem fabularno-dokumentalnym o zespole. Singiel z tego albumu – utwór „Zamarzam” – momentalnie wspiął się na szczyty list przebojów, a klip do tej piosenki zdobył prestiżową nagrodę „Nocnego Marka” przyznawaną przez telewizję RebelTV oraz pismo Aktivist w kategorii Teledysk Roku.
www.muchy.net

Obecnie Muchy występują w składzie:
Michał Wiraszko (wokal, gitara),
Tomasz Skórka (bas),
Michał Puchała (gitara)
Łukasz Stachowiak (perkusja)
Krzysztof Zalewski (gitara, klawisze, śpiew).

Aktualnie zespół pracuje nad nową płytą. Pierwszą zapowiedzią albumu jest utwór “Bliżej”, który już od dobrych kilku tygodniu gości na wielu listach przebojów! Godny uwagi jest również teledysk do tej piosenki – 4 minutowa historia kryminalna…

Dodaj komentarz

-->