Erith na Europejskich Targach Muzycznych CJG

Erith pierwsze solowe koncerty zagrała w zeszłym miesiącu, a już dzisiaj wystąpi w Warszawie. Wiele osób uważa, że jej utwory wkrótce mogą odegrać ważną rolę na rynku polskiej muzyki alternatywnej.

Po znakomitych występach m.in. na OFIfeście, Festiwalu Filmów Niezależnych Kiloff, Ars Cameralis i kilku świetnych supportach przed grupą The Dumplings, kariera Erith nabiera coraz większego tempa.  Dzisiaj zagra na Europejskich Targach Muzycznych Gazety CJG, będących jedną z najbardziej prestiżowych muzycznych imprez w Polsce. W planach jest też nagranie pierwszego teledysku, a także użyczenie jej muzyki do filmu Pawła Podlejskiego „Pociecha”.

Erith jest młoda, ambitna i pełna pomysłów. To dwudziestojednoletnia gliwiczanka, która w wakacje postanowiła podzielić się swoimi utworami z internautami, robi ogromne postępy i otrzymuje dużo ciekawych muzycznych propozycji.

Nieważne, czy gra w łódzkiej Wytwórni, czy w zabrzańskiej Oficynie – za każdym razem podczas jej koncertów da się wyczuć niezwykle kameralną atmosferę, która sprawia, że słuchacze bardzo chętnie wchodzą do jej tajemniczego świata, w którym różne folkowe dźwięki przeplatają się z muzyką elektroniczną.

Start: 23.30

Dodaj komentarz

-->