Zobacz o co chodzi w „Uncovered – daj się odkryć” i wygraj bilet na Blue Night by Absolut

źródło: materiały organizatora

Druga edycja Blue Night by Absolut to kontynuacja niezwykłego muzycznego wydarzenia. W tym roku zagra na nim wiele cenionych gwiazd, m.in. Kamp!. Ale to nie wszystko – obok świetnego line-upu marka Absolut proponuje coś więcej – konkurs „Uncovered – Daj się odkryć!”, który adresowany jest do młodych twórców muzycznych.

Przez cały sierpień młodzi i kreatywni artyści przesyłają nagrane przez siebie utwory za pośrednictwem strony www.bluenight.pl. Zostaną one ocenione przez jury, składające się z członków zespołu Kamp! oraz uznanych dziennikarzy muzycznych. W dwuetapowym konkursie zostanie wyłonionych dwóch zwycięzców (decyzją jury oraz w głosowaniu fanów.), którzy wystąpią obok gwiazd muzyki w ramach tegorocznej edycji Blue Night by Absolut 22 września.

Uwaga! Konkurs!

Mamy dla was zaproszenia na imprezę Blue Night, która odbędzie się w warszawskim Forcie Sokolnickiego. Wyślijcie do nas po prostu maila na konkurs@aktivist.pl i napiszcie dlaczego chcielibyście tam być. Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami. 

Zachęcamy do zapoznania się poniżej z kalendarium i dokładnymi informacjami na temat konkursu.

źródło: materiały prasowe

Więcej informacji na stronie www.bluenight.pl.

Konkurs i festiwal skierowane są wyłącznie do osób pełnoletnich.