Znamy pierwsze gwiazdy Audioriver 2015

simian mobile disco
simian mobile disco

Wiemy, że bardzo na to czekacie, więc darujemy sobie długi wstęp. Oto pierwsze gwiazdy edycji 2015: Noisia, Simian Mobile Disco (dj set), Ben Klock, Tale Of Us, Fur Coat i Kalipo live.

Simian Mobile Disco wydali w tym roku fantastyczną płytę „Whorl”, Noisia są nominowani w kategoriach Najlepszy DJ i Najlepszy Producent na Drum & Bass Arena Awards 2014, a Tale Of Us i Ben Klock zajęli odpowiednio drugie i szóste miejsce w zestawieniu najlepszych DJ-ów roku 2014 wg czytelników największego międzynarodowego serwisu poświęconego muzyce elektronicznej, Residentadvisor.net. Żadnej z tych postaci bardziej przybliżać nie trzeba.

Jeśli zaś chodzi o Fur Coat, polecamy zapoznać się z kilkoma produkcjami, jakie tylko w tym roku wydali w jednych z najważniejszych światowych wytwórni: „There’s No Time” w Hot Creations, „U Turn” w Crosstown Rebels czy „Fading Away” w Bpitch Control. Z kolei w przypadku Kalipo kluczowe jest jedno słowo: „Yaruto”. To tytuł świetnego, debiutanckiego albumu, który powinien spodobać się fanom takich artystów, jak Bonobo, Caribou czy Moderat.

Dodaj komentarz

-->