Znamy pierwsze gwiazdy Audioriver 2015

simian mobile disco
simian mobile disco

Wiemy, że bardzo na to czekacie, więc darujemy sobie długi wstęp. Oto pierwsze gwiazdy edycji 2015: Noisia, Simian Mobile Disco (dj set), Ben Klock, Tale Of Us, Fur Coat i Kalipo live.

Simian Mobile Disco wydali w tym roku fantastyczną płytę „Whorl”, Noisia są nominowani w kategoriach Najlepszy DJ i Najlepszy Producent na Drum & Bass Arena Awards 2014, a Tale Of Us i Ben Klock zajęli odpowiednio drugie i szóste miejsce w zestawieniu najlepszych DJ-ów roku 2014 wg czytelników największego międzynarodowego serwisu poświęconego muzyce elektronicznej, Residentadvisor.net. Żadnej z tych postaci bardziej przybliżać nie trzeba.

Jeśli zaś chodzi o Fur Coat, polecamy zapoznać się z kilkoma produkcjami, jakie tylko w tym roku wydali w jednych z najważniejszych światowych wytwórni: „There’s No Time” w Hot Creations, „U Turn” w Crosstown Rebels czy „Fading Away” w Bpitch Control. Z kolei w przypadku Kalipo kluczowe jest jedno słowo: „Yaruto”. To tytuł świetnego, debiutanckiego albumu, który powinien spodobać się fanom takich artystów, jak Bonobo, Caribou czy Moderat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *