Kto zginie w tym sezonie „Gry o Tron”? Zobacz, jak typuje Twitter

źródło: HBO

Najpopularniejszy serial ostatnich lat dopiero ruszył z nowym, 7. sezonem, a Twitter już huczy od domysłów. Oczywiście śmierci kolejnych bohaterów w „Grze o tron” ekstremalnie trudno przewidzieć – ginęli już bohaterowie główni, bohaterowie nowi, a już przede wszystkim ulubieńcy widzów. Twórca „Gry…”, George R.R. Martin zabijał ich solowo i grupami, litości nie miał nawet dla dzieci. Najlepiej więc założyć, że w ciągu najbliższych tygodni z serialu zniknąć może absolutnie każdy i po prostu pogodzić się z tą myślą.

Twitter nie byłby jednak Twitterem, gdyby nie częstował nas na każdym kroku ciekawymi teoriami na temat serialu HBO. Co myślą ludzie? Według wielu internautów sprawa jest jasna – zginie znienawidzona „zimna jak kamień” Cersei Lannister i to „z ręki Jamiego, tej ostatniej, która mu została”.

Cersei to nie jedyny typ. Znów bowiem wskazywany jest Jon Snow, mimo tego, że już raz oszukał śmierć. Dlaczego? Ludzie mają po prostu „mocne przeczucie”, natomiast inni, wiedząc, że twórcy nie mają litości, sugerują się tym, że dla wielu to „ulubiona postać serialu”. Wszyscy jak jeden mąż błagają jednak o oszczędzenie najpopularniejszego telewizyjnego bękarta.

Skoro trzymamy się już głównych bohaterów, to dlaczego nie ma zginąć Sansa? Dziewczyna wiele już przeżyła, ale dla widzów jest to w zasadzie bez znaczenia. Swoje przypuszczenia opierają nawet na zdjęciach promocyjnych Sophie Turner („to mina kogoś, kto ma jakąś tajemnicę”), przypuszczając, że bohaterka zginie „w okrutny sposób”.

Kogo jeszcze może zabraknąć w sezonie ósmym? Według fanów kolejno: ulubieńca fanek Grey Worma, już raz ocalonego Ogara lub trochę złego, a trochę dobrego Jamiego Lannistera, którego „zabije go Góra”. Do śmierci Góry przyczynić się może natomiast Arya, a najlepiej, żeby przed swoją śmiercią zrobił to jednak Ogar i to w „epickiej bitwie braci”. Możliwości jest multum, ale na rozwiązanie zagadki będziemy musieli poczekać. I tak na pewno będziemy zaskoczeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *