Zgarnij zaproszenia na pre otwarcie XOXO! [zakończony]

Już w najbliższy piątek otwiera się nowe miejsce na klubowej mapie Warszawy! XOXO! Mamy zaproszenia na to wydarzenie! Podczas imprezy Red Bull Mobile Collect koncert da W.E.N.A. PRE Opening!

Więcej info o XOXO

Mamy dla was 10 zaproszeń! Co zrobić żeby je zgarnąć? Wypełnij formularz poniżej i odpowiedz na pytanie „jakich wykonawców chciałbyś zobaczyć w przyszłości w XOXO?”

Konkurs trwa do czwartku. W czwartek zwycięzcom wyślemy zaproszenia.

Imię i nazwisko*

Adres email*

Jakich wykonawców chciałbyś zobaczyć w przyszłości w XOXO??*

*Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych na potrzeby Konkursu i w pełni akceptuję ich treść.

*Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingu produktów Valkea Media SA oraz podmiotów współpracujących z Valkea Media SA

*Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie od Valkea Media SA drogą elektroniczną na podany podczas rejestracji adres e-mail, informacji handlowej dotyczącej usług tej spółki oraz podmiotów z tą spółką współpracujących w tym na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących napojów alkoholowych, w tym napojów o zawartości alkoholu powyżej 18%, przy czym zgoda ta może być w każdej chwili odwołana.

*Pola wymagane

captcha