ZASKAKUJĄCA LIVE SESJA NATALII NYKIEL

Natalia Nykiel

Ostatni rok od premiery drugiej płyty jest dla Natalii Nykiel obfity w sukcesy. „Discordia” zebrała świetne recenzje i zdobyła wiele wyróżnień, m.in. O!Lśnienie 2017 dla najlepszej polskiej płyty ubiegłego roku. Cieszy się też dużą popularnością wśród słuchaczy, o czym świadczy 18 milionów odtworzeń samych singli na YouTube. Natalia zagrała trasę Total Tour i obecnie jest w trakcie trasy V Tour zamykającej promocję wydawnictwa.

Kilka tygodni temu wydała singiel „Łuny”. Do utworu pojawił się właśnie teledysk zrealizowany w Hiszpanii w Gaudi District, zaprojektowanym przez katalońskiego artystę Ricardo Bofilla.

 

Choć mogłoby się wydawać, że na tym koniec niespodzianek dla fanów twórczości artystki, dziś pojawiła się zaskakująca live sesja, którą Natalia nagrała na specjalne zaproszenie platformy Vevo. Na kontrze do koncertowej odsłony artystki i mocnych bitów, z których jest znana, Natalia po raz pierwszy zaprezentowała swoje subtelne, emocjonalne oblicze aranżując swoje utwory na duet. Mamy niepowtarzalną okazję, aby usłyszeć przejmujący „Pokój 5” i „Łuny” na żywo przy akompaniamencie samego fortepianu.

 

Jak zdradza sama artystka, m.in. w takiej formie możemy ją usłyszeć podczas trwającej trasy koncertowej V Tour. Natalia wystąpi jeszcze w 5 miastach:
8.11 – Łódź / Wytwórnia
15.11 – Gdańsk / Teatr Szekspirowski
17.11 – Katowice / Królestwo
26.11 – Bydgoszcz / Kinoteatr Adria
28.11 – Warszawa / Stodoła

Bilety dostępne są TUTAJ