Żarcie Na Kółkach znów zawita do Krakowa

Już 23 i 24 czerwca Żarcie Na Kółkach ponownie zawita do Krakowa, oferując mieszkańcom i turystom klasyki street foodu, specjały polskiej kuchni oraz potrawy z najróżniejszych zakątków świata, przygotowane przez gastrowozy zgromadzone w Bezogródku Food Truck Parku. 

To nie pierwszy raz, kiedy ekipa Żarcia Na Kółkach organizuje zlot food trucków w krakowskim Bezogródku. Kilka tygodni temu Start Sezonu przyciągnął tłumy wygłodniałych mieszkańców miasta, turystów i miłośników street foodu. Tym razem także nie zabraknie food trucków reprezentujących najnowsze trendy kulinarne. Na talerzach wylądują popularne bułeczki bao, sandwiche z długo pieczonymi i szarpanymi mięsami, węgierskie langosze czy potrawy z Tajlandii, Indii i Meksyku.
 

Żarcie Na Kółkach to organizator największych zlotów foodtruckowych w Polsce, które od kilku lat przyciągają tłumy miłośników dobrego jedzenia. ŻNK przywiązuje szczególną wagę do jakości serwowanych potraw oraz obowiązujących trendów w mobilnej gastronomii. W rezultacie podczas wydarzeń Żarcia Na Kółkach warto spróbować zarówno klasyków street foodu jak i oryginalnych potraw z najodleglejszych zakątków globu

Więcej informacji na stronie wydarzenia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *