Żarcie Na Kółkach wyrusza w Polskę. Krakowska edycja wydarzenia już w ten weekend

Po niezwykle udanym starcie sezonu w Warszawie, Żarcie Na Kółkach wyrusza w Polskę! Już 14 i 15 kwietnia w Bezogródku Food Truck Parku odbędzie się krakowska edycja wydarzenia. Organizatorzy nie mają wątpliwości, że szykuje się prawdziwa uczta dla miłośników street foodu, którzy wybierać będą mogli zarówno wśród klasyków street foodu, jak i egzotycznych daniach z odległych zakątków świata.

Nie możemy zawieść małopolskich fanów, którzy po zimie wypatrują pysznej wyżerki na świeżym powietrzu. Dlatego podczas Startu Sezonu w Krakowie nie zabraknie tego co jest obecnie na topie w street foodzie, między innymi kuchni tajskiej, chińskiej, meksykańskiej czy kolumbijskiej. Rzecz jasna, pojawią się także ulubione klasyki, czyli burgery, hot-dogi, frytki czy dania z grilla” – wymienia Marta Stachera z Żarcia Na Kółkach.

Wybór wozów i potraw podczas krakowskiej imprezy nie jest przypadkowy. Organizatorzy przykładają szczególną wagę do jakości serwowanych dań, które nierzadko powstają z ekologicznych składników w oparciu o zasady slow food. A to oznacza, że dania kuchni tajskiej czy meksykańskiej smakują niemal identycznie jak w kraju, z którego pochodzą.

Więcej o samym wydarzeniu TU
TU natomiast profil ŻNK na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *