Żarcie na Kółkach powraca do Lublina już w ten weekend!

Żarcie Na Kółkach powraca do Lublina i po raz pierwszy zagości przed Centrum Spotkania Kultur. Już 15 i 16 lipca Plac Teatralny przed CSK opanują smaki i zapachy z różnych stron świata. Centrum Spotkań Kulinarnych to blisko 30 kolorowych food trucków, które w tych dniach zabiorą lublinian w niecodzienną i pyszną podróż. Wstęp wolny.

Żarcie Na Kółkach to organizator największych wydarzeń foodtruckówych w Polsce, który regularnie pojawia się w Lublinie. Niemniej jednak na Placu Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur zagości po raz pierwszy. Z tej okazji lublinianie będą mogli skosztować potraw z najróżniejszych zakątków świata, podróżując po smakach Ameryki, Meksyku, Azji czy Włoch. Nawet najbardziej wymagający smakosze znajdą coś dla siebie!

Z uwagi na lokalizację postanowiliśmy nazwać nadchodzące wydarzenie Centrum Spotkań Kulinarnych. Uważamy, że w ten sposób idealnie nawiążemy do miejsca i idei Żarcia Na Kółkach. Lublin stał się dla nas drugim domem, dlatego tym bardziej cieszymy się na nadchodzące wydarzenie. W dodatku w tak wyjątkowym miejscu Centrum Spotkania Kultur.

przekonuje Marta Stachera z Żarcia Na Kółkach.

Ale to nie wszystko, bowiem organizatorzy nie zapomnieli również o wegetarianach i najmłodszych smakoszach. Na tych ostatnich oprócz słodkości czekają liczne atrakcje, które umilą lipcowy weekend. Dorośli z kolei będą mogli skorzystać z bogatej oferty przygotowanej przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, jak wystawa „Graffiti Readings” poświęcona graffiti i sztuce ulicznej czy „Type & Text” wystawa plakatu typograficznego. Szykuje się zatem niezwykły weekend, który przypadnie do gustu głodnym wrażeń, emocji i nowych smaków mieszkańcom Lublina.

więcej info: tutaj

Dodaj komentarz

-->