To on zagra Księcia Filipa w kolejnych sezonach The Crown? Trwają rozmowy

źródło: Netflix

Po tym, jak oficjalnie wybrano już odtwórczynie ról Królowej Elżbiety II oraz jej siostry, Małgorzaty Windsor, fani serialu z niecierpliwością czekają na kolejną, równie ciekawą decyzję twórców. To, kto zastąpi Matta Smitha i zagra będącego w średnim wieku Księcia Filipa jest ekscytujące o tyle, że aktorki wybrane do 3. i 4. sezonu, mające zastąpić Claire Foy i Vanessę Kirby to absolutny top.

W odkrywaniu kolejnych kart obsady „The Crown” jak zwykle pomaga brytyjska prasa. A skoro w przypadku roli Małgorzaty londyńska popołudniówka „Evening Standard” miała wiarygodne informacje, to czemu tym razem nie zaufać tabloidowi „Daily Mirror”? Według nich bowiem największe szanse na rolę Filipa, ma, znany m.in. z takich filmów, jak „Kod da Vinci”, „Piękny umysł”, „Wimbledon” czy „Pan i władca: Na krańcu świata”, Paul Bettany.

Jak donosi „Daily Mail”, niedawno w Los Angeles miało dość do spotkania dwójki producentów wykonawczych serialu „The Crown”, Andy Harriesa i Suzanne Mackie z agentami Bettany’ego w celu „dogadania szczegółów” i „dogrania harmonogramów”. Próby do kolejnego sezonu miałyby się zacząć w czerwcu, a kręcenie ruszyłoby w lipcu i potrwałoby do stycznia/lutego 2019 roku. 

Zmiana obsady w „The Crown” to nic niezwykłego. Od początku wiadomo było, że w zapowiedzianym na 60 odcinków serialu, który ma pokazać historię Królowej Elżbiety II od koronacji aż po dzień dzisiejszy, po każdych dwóch sezonach najważniejsze role zostaną obsadzone ponownie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *