To on zagra Księcia Filipa w kolejnych sezonach The Crown? Trwają rozmowy

źródło: Netflix

Po tym, jak oficjalnie wybrano już odtwórczynie ról Królowej Elżbiety II oraz jej siostry, Małgorzaty Windsor, fani serialu z niecierpliwością czekają na kolejną, równie ciekawą decyzję twórców. To, kto zastąpi Matta Smitha i zagra będącego w średnim wieku Księcia Filipa jest ekscytujące o tyle, że aktorki wybrane do 3. i 4. sezonu, mające zastąpić Claire Foy i Vanessę Kirby to absolutny top.

W odkrywaniu kolejnych kart obsady „The Crown” jak zwykle pomaga brytyjska prasa. A skoro w przypadku roli Małgorzaty londyńska popołudniówka „Evening Standard” miała wiarygodne informacje, to czemu tym razem nie zaufać tabloidowi „Daily Mirror”? Według nich bowiem największe szanse na rolę Filipa, ma, znany m.in. z takich filmów, jak „Kod da Vinci”, „Piękny umysł”, „Wimbledon” czy „Pan i władca: Na krańcu świata”, Paul Bettany.

Jak donosi „Daily Mail”, niedawno w Los Angeles miało dość do spotkania dwójki producentów wykonawczych serialu „The Crown”, Andy Harriesa i Suzanne Mackie z agentami Bettany’ego w celu „dogadania szczegółów” i „dogrania harmonogramów”. Próby do kolejnego sezonu miałyby się zacząć w czerwcu, a kręcenie ruszyłoby w lipcu i potrwałoby do stycznia/lutego 2019 roku. 

Zmiana obsady w „The Crown” to nic niezwykłego. Od początku wiadomo było, że w zapowiedzianym na 60 odcinków serialu, który ma pokazać historię Królowej Elżbiety II od koronacji aż po dzień dzisiejszy, po każdych dwóch sezonach najważniejsze role zostaną obsadzone ponownie. 

Dodaj komentarz