Zagłosuj na swój ulubiony zespół w konkursie Uncovered – Daj się odkryć!

źródło: materiały organizatora

31 sierpnia zakończyło się przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Uncovered – Daj się odkryć. Przez kilka dni jury, w skład którego weszło m.in. elektroniczne trio Kamp!, debatowało, aby w końcu wybrać 5 zespołów. Teraz wszystko w rękach internautów – każdy może zagłosować na swój ulubiony zespół na Facebooku. Wystarczy kliknąć w TEN link.

Zasady są proste – w finale znajdzie się dwóch artystów. Jeden z nich w zasadzie już tam jest (wybrany przez jury), o losie drugiego zadecyduje właśnie publiczność. Głosować można raz dziennie. Każdy z biorących udział w konkursie ma szansę wygrać gadżety od organizatora – musi tylko odpowiedzieć na pytanie, dlaczego akurat wskazany przez niego zespół ma zagrać na Blue Night. 

Konkurs przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.  

Druga edycja Blue Night by Absolut to kontynuacja niezwykłego muzycznego wydarzenia. W tym roku zagra na nim wiele cenionych gwiazd, m.in. jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych Kamp!, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka Sarsa, ceniony w Polsce producent i muzyk DJ Envee oraz pełna energii Dj Green Rose aka Malina.