Wygraj wejściówki na Life Festival Oświęcim 2015 [zakończony]

Kolejna edycja Life Festivalu zbliża się wielkimi krokami. Na stadionie MOSiR w Oświęcimiu zagrają m.in. Jessie Ware, Kayah, UB40, Kamil Bednarek, Afromental i wielu innych.

Mamy dla wasz 13 pojedynczych zaproszeń na to wydarzenie. Co trzeba zrobić, aby zdobyć jedno z nich? Wypełnij poniższy formularz. W formularzu podaj tytuł piosenki, którą według ciebie najbardziej trafnie obrazuje hasło Life Oświęcim Festival #ArtistsAgainstWar swoją odpowiedź uzasadnij jednym zdaniem.

Konkurs trwa od 9 czerwca do 14 czerwca do godziny 16:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani 15 czerwca rano i w ten sam dzień roześlemy bilety.

Regulamin

Zwycięzcy:
Anna Karycka
Karolina Pułanecka
Lidia Koch
Janusz Słomka
Anna Miśkowiec
Edyta Galarowicz
Kamila Hadaś
Klaudia Bakiera
Joanna Lenartowicz
Dawid Grzywa
Agata Goc
Dominika Suchora
Anna Dudkowiak

Czytaj także:

Starcie tytanów: OWF vs Open’er 2015

Oto jest pytanie. Rozmach stylistyczny (że tak się eufemistycznie wyrazimy), z jakim ułożono line-up festiwalu Orange, zainspirował nas do przeprowadzenia analizy porównawczej (że tak się specjalistycznie wyrazimy) dwóch największych muzycznych festiwali w naszym kraju. Dla każdego coś miłego, czyli na który koncert zabrać młodsze rodzeństwo, na który założyć ciuchy z liceum, a którego sobie nie darować. >> Czytaj więcej

Dodaj komentarz