Wygraj bilety na wrocławski American Film Festival i nocleg w hotelu AccorHotels

Wraz z AccorHotels kontynuujemy serię konkursów, w których wygrać można nie tylko zaproszenia na wydarzenia podczas najciekawszych festiwali w Polsce, ale także hotelowe noclegi dla dwóch osób ze śniadaniem. Tym razem zapraszamy na weekendowy wypad festiwalowy z AccorHotels na American Film Festival do Wrocławia. Przeczytajcie o imprezie i zapoznajcie się ze szczegółami konkursu na Facebooku Aktivista! TU znajdziecie jego regulamin.


Wrocław to na zawsze będzie dla nas stoner i hip hop. Firlej z wyprawami na nieodżałowane Asymmetry, które przez długi czas było flagową imprezą w najbardziej stonerowym z polskich miast, a z każdą edycją przynosiło morze iście szatańskich opowieści. Oraz Rap Szalet, który pokazał ostatnim niedowiarkom, że rap już dawno przestał być niechcianym dzieckiem ulicy, za co w 2012 roku zgarnął aktivistowego Nocnego Marka.

Dziś zajawka na stoner rozlała się po całym kraju, a najfajniejsza z polskich imprez rapowych znajduje naśladowców we wszystkich miastach. Na szczęście miasto zdopingowane tytułem Europejska Stolica Kultury 2016 coraz odważniej otwiera się na kolejne inicjatywy, a pomagają w tym nie tylko hordy turystów zza niemieckiej i czeskiej granicy, czy nasze ulubione wrocławskie rameny, ale też takie inicjatywy jak jeden z najlepszych filmowych festiwali w kraju – American Film Festival. 

American Film Festival

Festiwale filmowe paradoksalnie mogą stanowić większe wyzwanie niż imprezy muzyczne. Rozmiar programu American Film Festival co roku przyprawia o ból głowy nawet najbardziej wytrawnych kinomanów. Pół biedy, że chciałoby się obejrzeć jeszcze jeden film, a plecy odmawiają posłuszeństwa. Najgorzej, że serce kraja się za każdym razem, kiedy trzeba wybierać między kolidującymi ze sobą filmami, a rekomendacje znajomych i opinie przeglądane w necie zamiast usprawnić proces decyzyjny wywołują jeszcze większą konfuzję.

Jeśli do całego kinowego szału dorzucimy imprezy towarzyszące i spotkania z gwiazdami,to zaczyna się robić niewesoło. Sęk w tym, że American Film Festival to także koncerty, które w ostatnich latach oceniane są przez stałych bywalców jako jedne z najlepszych w historii festiwalu. Strach pomyśleć, co czeka nas w dniach 23-28 października, bo organizatorzy z roku na rok mierzą coraz wyżej, a Roman Gutek to facet, który nie zna kompromisów w pokazywaniu Polakom najlepszego oblicza nie tylko amerykańskiego kina.

Do kina „w kapciach”

Sąsiadujące ze sobą obiekty noclegowe to idealne rozwiązanie dla odwiedzających Wrocław kinomaniaków. Novotel Wrocław Centrum oraz ibis Wrocław Centrum (oba hotele należą do sieci AccorHotels) położone są w prostej linii od centrum festiwalowego, którym co roku jest znajdujące się tuż przy starówce Kino Nowe Horyzonty.

Novotel Wrocław Centrum to pełne klimatu miejsce, w którym zrelaksujecie się po godzinach festiwalowych seansów. Nowoczesne i przytulne wnętrze zostało wielokrotnie nagrodzone przez międzynarodowych ekspertów, którzy docenili precyzję oraz fantazję z jaką poddano renowacji ogólnodostępną część obiektu. Renowacja okazała się jednym z najlepszych projektów 2017 roku według mediolańskiego A’Design Award and Competition.

 

W ibis Wrocław Centrum znajdziecie natomiast wszystkie niezbędne do pełnego odpoczynku udogodnienia i usługi, a codziennie na śniadaniu możecie skosztować wyśmienitej szarlotki z polskich jabłek.

Dodaj komentarz