Zmiana Dech Party vol. 20

2017-04-22 / Trójmiasto

Wygląda na to, że AïOLI już na dobre zarzuciło kotwicę w Gdańskim porcie. AïOLI inspired by Gdańsk to miejska kantyna, która została otwarta pod koniec marca bieżącego roku przy Partyzantów 6 w Gdańskim Wrzeszczu. Mimo tak krótkiego czasu działania, AïOLI zdążyło już zaprzyjaźnić się z fanami sportów deskowych – tym samym tworząc z Nimi i dla Nich znaną już imprezę – ZMIANA DECH PARTY vol. 20.

Już 22 kwietnia o godz. 23:00 w AïOLI inspired by Gdańsk przy Partyzantów 6, odbędzie się otwarcie sezonu letniego i święto trójmiejskiego środowiska surf / ski/ snowboardowego – ZMIANA DECH PARTY vol. 20.

Od 10 lat, impreza odbywa się cyklicznie 2 razy w roku (kwiecień i październik), co oznacza, że świętujemy 20. jubileusz! Każda edycja ZMIANA DECH PARTY ściąga za sobą rzeszę fanów. Jak mówią organizatorzy – tym razem liczymy na jeszcze większą frekwencję – dzięki wspólnym działaniom z AïOLI.

Nie zabraknie palm, gorącej atmosfery, która ociepli industrialne wnętrza AiOLI. Dodatkowo DJ Boogie – zadba o iście surferską atmosferę, którą podgrzeje swoimi setami, dzięki czemu przeniesiemy w się w klimat gorącego lata (#aiolisummer).

Jeśli jesteś fanem sportów deskowych to na jubileuszu nie może zabraknąć Ciebie!

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1870663403210139/?ref=ts&fref=ts

Oczy szeroko otwarte na HAPPY HOUR!!!
23:00 – 24:00

CAUTION

Pełna karta kuchni i baru AiOLI dostępne TYLKO do godziny 22:00.
Wjazd 20 zł

Wjazd zagwarantuje opaska, którą kupicie na miejscu.

Zapowiada się dobry wiatr! Bądźcie w gotowości i #widzimysięwaioli!

22 kwietnia

Trójmiasto
AïOLI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *