Wielkie otwarcie patio klubu Smolna

2017-04-29 / Warszawa

29 kwietnia odbędzie się oficjalne otwarcie patio, należącego do warszawskiego klubu Smolna. Pierwszymi headlinerami nowo zaadaptowanej przestrzeni będą twórcy projektu Dusky – popularnego duetu z Wielkiej Brytanii.

Patio kamienicy usytuowanej przy ul. Smolnej 38 to nowa część konceptu, który przynależy do klubu Smolna, otwartego w listopadzie zeszłego roku. Przez ponad 6 miesięcy działalności stał się on jednym z czołowych tego typu miejsc w kraju, a to dzięki świetnie zaaranżowanej przestrzeni i występom światowej czołówki artystów muzyki elektronicznej. Wśród nich byli m.in. Ellen Allien, Hot Since 82, Damian Lazarus, Miss Kittin czy Rødhåd.

„Jeszcze przed otwarciem części klubowej zapowiadaliśmy, że to dopiero początek” – mówią twórcy klubu Smolna. „Patio to miejsce, które ma stać się centralnym punktem nocnego życia w Warszawie – mowa tu zarówno o wydarzeniach kulturalnych, jak i wartościowych koncertach oraz tanecznych imprezach w dziennym słońcu pod gołym niebem. Przede wszystkim będzie to jednak przestrzeń, w której będzie można komfortowo spędzić czas ze znajomymi, napić się dobrego drinka czy po prostu skorzystać z uroku ciepłych letnich nocy.”

Oficjalne otwarcie patio uświetni występ Dusky, czyli popularnego projektu z Wielkiej Brytanii. Jest to duet producentów i DJ–ów kojarzonych z tanecznymi, bassowymi brzmieniami muzyki house oraz takimi wydawnictwami jak „Ingrid Is A Hybrid” i „Nobody Else” czy remiksem „Don’t Go” dla Justina Martina. Warto podkreślić, że podczas tej samej nocy w podziemnej części klubu Smolna można będzie również zobaczyć występ wielkiej postaci światowej muzyki elektronicznej – Laurenta Garniera, który wystąpi w Polsce po raz pierwszy od 7 lat.

Więcej informacji o klubie Smolna można znaleźć na https://www.facebook.com/smolna38.

29 kwietnia

Warszawa
SMOLNA

Dodaj komentarz