TORY LANEZ w Polsce!

2017-03-22 / Warszawa

TORY LANEZ (Toronto, Kanada)
na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce, w ramach trasy koncertowej promującej debiutancki album I TOLD YOU.
Gość specjalny: VeeCee

Artysta wytwórni Interscope Records, pod której szyldem swoje albumy wydali tacy artyści, jak m.in.: Eminem, Snoop Dogg, Dr. Dre, Madonna, Limp Bizkit, 50 Cent, Marilyn Manson czy Justin Timberlake, otrzymał w tym roku nominację BET Awards w następujących kategoriach:
Best New Artist 2016, Best New Hip Hop Artist 2016 oraz Best Hip Hop Video 2015 za utwór „Henny In Hand”! https://www.youtube.com/watch?v=CqrG6dW5TSw

Singiel „SAY IT” promujący album I TOLD YOU, już w pierwszym tygodniu od wydania, dotarł na 23 miejsce Billboard Hot 100 https://www.youtube.com/watch?v=xUq1rZ7mmns i jak dotąd w serwisie YouTube obejrzało go ponad 106 milionów osób!

W maju tego roku, artysta odwiedził Europę. Koncerty w stolicach Anglii, Francji czy Holandii szybko zostały wyprzedane, a to co działo się w Amsterdamie, ciężko opisać słowami https://www.youtube.com/watch?v=tipfVjCASJg
Teraz czas na Polskę!

BILETY w cenie 99 zł (I pula/Tylko 500 szt), 119 zł (II pula), 139 zł (III pula) do nabycia od 15 września 2016 r. on-line w app Going: https://goingapp.pl/evt/184409/tory-lanez-w-polsce oraz w sieci TicketPro w salonach Empik, Saturn i MediaMarkt na terenie całego kraju. UWAGA! Ilość biletów ograniczona.

22 marca

Warszawa
Progresja Music Zone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *