RBMA pres. Studio Barnhus w. Axel Boman & Pedrodollar na Smolnej

2017-05-20 / Warszawa

Warszawski klub Smolna przy współpracy z Red Bull oraz Red Bull Music Academy ma ogromną przyjemność zaprosić na niezwykle specjalny showcase Studio Barnhus z Axelem Bomanem oraz Pedrodollarem w roli głównej.

Sztokholmskie Studio Barnhus, założone i prowadzone przez czarodziejskie trio: Axel Boman/Kornel Kovacs/Petter Nordqvist, to jedno z ciekawszych i bardziej charakterystycznych zjawisk muzyczno-wydawniczych ostatnich lat, charakteryzujące się świeżym i pełnym specyficznego poczucia humoru podejściem do współczesnej muzyki tanecznej.

Goście Smolnej – Axel Boman i Pedrodollar – niezbyt łatwo poddają się procesowi szufladkowania, ale o ich brzmieniu mówi się niekiedy, że soczyste, że wieloowocowe, a także w piankowej, łaskotliwej konsystencji. Padają również słowa takie, jak „house”. Wiele z tych opinii ma co nieco wspólnego z rzeczywistością, choć trudno w ten sposób ostatecznie wyczerpać temat. Wspólnie z nimi morskie opowieści snuć będą: jeden z krajowych reprezentantów wytwórni SLG, Kovvalsky i Eltron John.

W letnim ogrodzie klubu – Patio – które już teraz staje się w pełni autonomicznym, wciągającym bez reszty tworem, wystąpi mocna reprezentacja coraz bardziej rozrabiającej na paryskiej scenie wytwórni Dirtytrax Records – Timal i Art II.

Smolna:

Studio Barnhus: Axel Boman & Pedrodollar i Eltron John, Kovvalsky, SLG

Patio:
Dirtytrax Records Showcase:
Art II (Minihard Records / Paris)
Timal (Dirtytrax / Paris)

Program współtworzy rezydent Smolnej – Eltron John

Partnerzy: Red Bull & Red Bull Music

www.smolna38.com

rules:

no photo
no pre-sale
doorman

Smolna 38
20.05.2017
Tix: 30 PLN
Start: 23.30

20 maja

Warszawa
SMOLNA