Kino: Koncert Muse w Multikinie

2014-03-17

#Muse ma w sobie tę rockową magię. Przerost formy nad treścią, operowe zaśpiewy, pompatyczne solówki na fortepianie, takie #Queen naszych czasów tylko z większym dodatkiem „mroku”.

Oczywiście ich koncerty wypełniają stadiony, a w Polsce fanów mają więcej fanów niż wszystkie szafiarki razem wzięte. Dlatego ludzie nie tylko chcą ich oglądać na żywo, ale również czują potrzebę chodzenia na ich koncerty do kina. Właśnie dla tych drugich #17.03 w Multikinach całej Polski odbędzie się specjalny pokaz koncertu chłopaków, który został nagrany 6 lipca zeszłego roku w Rzymie.

Koncerty #Muse to coś więcej niż muzyka (jakżeby inaczej). To równocześnie pokaz pirotechniczny (co to za muzyka bez szansy podpalenia, któregoś z pracowników sceny), filmowy (który zapewni oglądającym poczucie incepcji, gdyż będą oglądali w kinie koncert, na którym będą pokazywali film) i teatralny (w muzykę tej kapeli wpisana jest „pompatyczność”, więc teatr jak najbardziej na miejscu). Na cały występ składa się 20 piosenek w tym tracki z ich najnowszego albumu #The2ndLaw, które zapewnią wam ponad 90 minut rockowych doznań.

#Muse – #LiveatRomeOlympic zostanie pokazany w wysokiej rozdzielczości już #17.03 w wybranych kinach sieci Multikino:

Warszawa Złote Tarasy,

Warszawa Ursynów,

Poznań – Multikino 51,

Kraków,

Wrocław Pasaż Grunwaldzki,

Zabrze,

Łódź,

Rzeszów,

Szczecin,

Gdańsk,

Gdynia,

Lublin oraz

Katowice

KONKURS!
Jeśli chcesz zdobyć podwójną wejściówkę do kina, napisz do nas maila o tytule „Muse+ miasto, którym chcesz zobaczyć koncert” na facebook@aktivist.pl! Z odpowiedzią na pytanie: „Który klip Muse lubisz najbardziej?” i daj nam suba na naszym kanale youtube. Na każde kino przypadają 2 podwójne bilety.

Rozwiązanie konkursu #14.03 godz. 12.00.
.

17 marca