Festiwal EROtrends 2014

2017-05-20

Strefa Zdrowie to jedyne takie wydarzenie w Polsce, które daje wiedzę od najlepszych specjalistów i jest dostępne i otwarte dla każdego zainteresowanego.

Jakby tego było mało, to przez całe dwa dni Festiwalowe będziecie mogli zapoznać się ze sztuką erotyczną najlepszych polskich artystów. W strefie EROart to miejsce przeznaczone na prezentację współczesnej sztuki erotycznej przez jej twórców. Strefa EROart to jedyne wydarzenie w Polsce i jedno z nielicznych na świecie, którego celem jest promocja współczesnej sztuki erotycznej w środowisku, które jest nią zainteresowane a wystawiane dzieła sztuki będzie można kupić.

EROtrends współpracuje również z Kinem Praha, gdzie w dniach 15, 16 i 17 maja organizowany jest Festiwal Filmów Erotycznych – to nasze erotrendowe wydarzenie towarzyszące, gdzie oprócz filmów, będziecie mogli posłuchać komentarzy od specjalistów zajmujących się seksualnością.
Chętnych na wieczorne tańce, zapraszamy do klubu Toro, który specjalnie na ten czas staje się miejscem, gdzie będzie można wspólnie celebrować dni erotyki.
To wszystko, a nawet i więcej podczas dni Festiwalowych EROtrends. Będzie smacznie, zmysłowo i bardzo seksownie! Po szczegóły, a przede wszystkim bilety, zajrzyjcie na naszą stronę www.erotrends.pl. Miłośników rozrywki, nauki i sztuki nie może tam zabraknąć! Do zobaczenia!

 

20 maja