Festiwal EROtrends 2014

2017-05-20

Zastanawiasz się, na co możesz robić w weekend majowy? Na co masz ochotę? Może muzeum, może trochę rozrywki lub dobra książka w domowym zaciszu lub słońcu?

W weekend #17.05 i #18.05 nie musisz wybierać i z niczego rezygnować. W Warszawskiej Hali Expo XXI, na ulicy Prądzyńskiego znajdziesz to wszystko, czego szukasz.

W tych dniach, w godzinach 14:00 – 22:00 odbywa się w Warszawie Festiwal #EROtrends, jedyne tak duże wydarzenie w Polsce poświęcone seksualności. Pod jednym dachem udało nam się zebrać to, co w tematach dotyczących seksualności, erotyki, zmysłowości najciekawsze, najbardziej inspirujące i jednocześnie poszerzające wiedzę. To wszystko, co mógłbyś w ten weekend robić w kilku miejscach, możesz zrobić u nas.
Co będzie ciekawego? Będzie show i występy na scenie. Swój udział potwierdziła superseksowna gwiazdy Polskiej Burleski, #BettyQ, która każdego dnia Festiwalowego wystąpi dla odwiedzających w aż trzech odsłonach.

Festiwal uświetnią również takie gwiazdy, jak #KimLee, najsłynniejsza polska Drag Queen, Agnieszka Marczak, finalistka polskiej edycji programu #MamTalent, która zaprezentuje artystyczny pokaz gimnastyczny i taniec brzucha. Nie zabraknie pokazu bondage/shibari, czyli sztuki wiązania erotycznego, pole Dance, a wszystkie odważne dziewczyny grupa Bad Boys zaprosi do zabawy na scenie. Dla miłośników tańca będzie gorąca samba i zmysłowe tango! Oczywiście, nie zabraknie wystawców. Przez całe dwa dni będziecie mogli oglądać, przebierać w nowinkach i kupować dla siebie i dla swoich partnerów i partnerek seksowne akcesoria erotyczne, a nawet zrobić tatuaż – miłośnicy tatuażu wiedzą, jak długo czasem trwa oczekiwania na termin – a u nas, wszystko dostępne od ręki!

 

20 maja