Drugie urodziny Dype z wytwórnią Giegling

2015-02-28 / Warszawa

Giegling jest wytwórnią, która niemal od samego początku istnienia podbiła nasze serca. Nie ma tu mowy o fejsbukowej nagonce, żebrolajkach czy suchej autopromocji. Chłopaki z Weimaru stawiają przede wszystkim na styl i jakość, a te cechy obronią się zawszę!
Dźwięk Giegling to głęboka mieszanka micro house, dub techno oraz wysublimowanej elektroniki.
Na wszelakie rankingi patrzyliśmy zawszę z przymróżeniem oka ale niezmiernie miło było zobaczyć, że Resident Advisor docenił działalność labelu, stawiając go na pierwszym miejscu 2014 roku!

W wyborze artystów związanych z wytwórnią nie było żadnego przypadku. Zarówno produkcje, podcasty oraz występy live zaproszonych gości nie pozostawiły nam żadnych wątpliwości.

Vril LIVE

Tego pana chyba nie trzeba zbytnio przedstawiać. Tajemnicza postać, która od samego początku pojawienia się na scenie została doceniona przez największych artystów związanych ze sceną techno. Znany z wystepów live, które na długo pozostaja w pamięci oraz określane są mianem euforycznej i energatycznej podróży z dżwiękiem. Fantastyczne epki dla Geigling, Delsin, Sementica, utwór dla Ostgut Ton na kompilacje Berghain 5. Świetny album wydany na Forum oraz nadchodzące LP dla wymienionego wczesniej Delsin!

Konstantin / dj set

aka Herr Koreander, Hasso, ½ Kettenkarussell.
Jeden z założycieli labelu z Weimaru – Giegling.
Bezkompromisowy selektor, którego styl oraz talent szybko został zauważony w całej Europie. Jako Kettenkarussell (razem z Leafar Legov) wydali nakładem Giegling dwie wspaniałe epki – I BELIEVE YOU AND ME MAKE LOVE FOREVER oraz THINGS WILL NEVER FLANGE, a kontynuacją ich współpracy był wydany w 2014 świetnie przyjęty album EASY LISTENING. Jako Herr Koreander pojawił sie równiez na wydanym przez swoją oficynę V/A – SUDSTADT. Jego podcast dla SMOKE MACHINE jest uznawany jako jeden z najlepszych w historii portalu.

28 lutego

Warszawa
Mózg, ul. Zamoyskiego 20

Dodaj komentarz