Dillon Cooper wystąpi w Warszawie

2017-02-07 / Warszawa

Jeden z najbardziej obiecujących młodych raperów, artysta o ogromnym potencjale i talencie – Dillon Cooper (Brooklyn, New York) wystąpi w Warszawie 7 lutego 2017 roku w klubie Hydrozagadka.
Szerszej publiczności Cooper dał się poznać w 2013 roku, wydając mixtape „Cozmik”, na którym zademonstrował energiczne i charakterystyczne flow oraz zapadające w pamięć wersy, na bitach „pożyczonych” od OutKast czy Mobb Deep bitach, jak przystało na klasyczny mixtape.

W 2014 roku, w dniu swoich urodzin, wspólnie z nowojorskim labelem 1009 Records, wydał kolejny mixtape „X:XX”, równocześnie uruchamiając marketingową platformę #CooperTuesdays (www.coopertuesdays.com), na której co wtorek, fani otrzymywali nowości. W grudniu tego samego roku raper wystąpił u boku legendarnej rap grupy De La Soul. Początkiem 2015 roku Dillon rozpoczął pracę na nową EP, której premiera przewidziana jest jeszcze przed koncertem w Polsce!

Nie ma żadnych wątpliwości, że do raperów takich jak Dillon Cooper należy przyszłość. Ogromny potencjał jaki pokazał w swoich dotychczasowych produkcjach sprawia, że spokojnie możemy zaliczyć go do grona największych talentów obecnych w tym momencie na scenie.

7 lutego

Warszawa
Hydrozagadka