Diamond Terrifier [US] + Lonker See + Trousseaux

2017-11-16 / Kraków

źródło: Re

Front Row Heroes i Klub RE zapraszają na koncert zespołów Diamond Terrifier, Lonker See i Trousseaux.

DIAMOND TERRIFIER – Sam Hillmer to muzyk, DJ, artysta, kurator i lider nowojorskiego zespołu ZS. Diamond Terrifier to saksofonowo-elektroniczne wcielenie jego twórczości, przy którym współpracuje m.in. ze znaną z Cibo Matto Miho Hatori, Donem Devore czy Michaelem Beharie. 

ONKER SEE – to projekt, który zaczął swoją działalność jako ambientowy duet Bartosza Boro Borowskiego i Joanny Kucharskiej, znanych z 1926 czy Kiev Office. Po nagraniu Epki zespół zdecydował się poszerzyć skład o uznanych trójmiejskich muzyków jazzowych – Tomka Gadeckiego i Michała Gosa oraz zmienić formułę muzyczną, zgłębiając szersze spektrum gatunków, przez co można usłyszeć w ich brzmieniu jazz, space rock i psychodelę. 

TROUSSEAUX – Interdyscyplinarny projekt Mikołaja Szatko eksperymentujący z formą elektroniki, sampli i soundtracku, łączący brudne bity z video i filmem. Po latach pobytu w UK i USA Trousseaux wrócił do Polski z nowym materiałem, w tym z EPką Still With The Times, która ukazała się w maju 2017 r. Obecnie jest na etapie formowania w Krakowie lnowego abel-u o nazwie WODAWATER, mającego na celu promować polskąmuzykę za Oceanem, jak i wydawać undergroundowych artystów zza granicy w Polsce.

16.11.2017 // GODZ. 20:00 // Klub RE

Bilety: 20 zł (pula w Going.) / 25 zł / 30 zł (wkrótce:)).

16 listopada

Kraków
Kraków

Dodaj komentarz