Chrysta Bell w Polsce

2018-04-22 / Warszawa

Chrysta Bell to amerykańska wokalistka i autorka tekstów, aktorka znana z serialu Twin Peaksoraz wieloletnia sceniczna partnerka David Lynch’a. Artystka wystąpi 22 kwietnia w warszawskim klubie Smolna.

W roku 1999 artystka poznała sławnego producenta filmowego i kompozytora – David Lynch’a. Spotkanie to zaowocowało m.in. wydaniem dwóch wspólnych albumów, czyli „This Train” oraz „Somewhere In The Nowhere”. W połowie roku 2017 Chrysta Bell wydała zaś swój kolejny, solowy album „We Dissolve”. Jej twórczość to ciekawe połączenie popu z soulem, rockiem i jazzem, często określane jako tzw. dream pop. Na wiosnę 2018 roku artystka planuje wydanie i promocję nowej EP-ki, w ramach której odwiedzi wiele miast Europy.

„Eklektyczna i ekscytująca… Pełna gracji i enigmatyczna… Lynch nie mógłby napisać jej historii lepiej”Billboard.

Oprócz tego, że Chrysta realizuje się muzycznie, to od pewnego czasu zajmuje się także aktorstwem. W maju 2017 roku zadebiutowała w kultowym, amerykańskim serialu „Twin Peaks”, którego jednym z twórców jest z resztą David Lynch. Odgrywa tam rolę agentki FBI – Tamary Preston.

Chrysta Bell – Heaven

https://www.youtube.com/watch?v=xQcKNEp89Js

Chrysta Bell & David Lynch – Back Seat

https://www.youtube.com/watch?v=qpsisSk_cYE

Data: 22.04.2018

Doors: 18:00

Start: 20:00

Miejsce: Smolna (ul. Smolna 38)

Tix: 55 / 75 PLN

Bilety w sprzedaży od środy 13.12 o godz. 10:00. Dostępne na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl oraz GoOut.pl.

22 kwietnia

Warszawa
SMOLNA

Dodaj komentarz