Cassius x Iskra Pole Mokotowskie x T-Mobile Electronic Beats

2017-05-20 / Warszawa

Klub ISKRA Pole Mokotowskie oraz T-Mobile Electronic Beats mają zaszczyt zaprosić Was na ekskluzywny występ didżejski Cassius już 20 maja.

Myśląc o kultowych przedstawicielach francuskiej sceny elektronicznej na myśl przychodzi nam kilka oczywistych nazwisk na czele z Daft Punk, kolektywem Air, Tim Paris czy Etienne de Crecy, ale jednym tchem możemy wymienić również duet Cassius, który odpowiedzialny jest za kilka bardzo znanych i chwytliwych sztosów tj. „Feeling For You” z 1998(!) roku, „La Mouche”, „I’m a Woman” czy jeszcze pachnące świeżością „I Love u so” z 2011 roku.

Tak się składa, że My, klub ISKRA Pole Mokotowskie przy pełnym wsparciu i współpracy T-Mobile Electronic Beats mamy przyjemność ogłosić i jednocześnie bardzo serdecznie zaprosić Was na długo wyczekiwany i ekskluzywny występ w formule didżejskiej – jednego z najpopularniejszych i uznanych francuskich przedstawicieli sceny elektronicznej – Cassius, który ostatnio znów stał się aktywnym i pełnoprawnym uczestnikiem na klubowej scenie.

Hubert ‚Boom Bass’ Blanc-Francard & Philippe ‚Zdar’ Cerboneschi, bo tak naprawdę nazywają się twórcy tej supergrupy stworzyli jeden z najważniejszych projektów we francuskiej muzyce tanecznej! Poznali się w 1988 roku pracując razem w studiu nagrań ojca Huberta, który był wówczas jednym z czołowych paryskich producentów muzycznych! Wspólnie wyprodukowali albumy dla MC Solar i współpracowali nad projektem Zdar’a „Le Funk Mob”. Tym razem zadanie jest jeszcze trudniejsze, bo zadowolenie i zaspokojenie muzycznych potrzeb społeczności klubowej ISKRA Pole Mokotowskie, a wszystko to spoczywać będzie na barkach „Zdara”, który do stolicy Polski przyjedzie z torbą pełną hitów i szlagierów.

Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami to się uda, a gdy dodamy do tego jeszcze piękno naszego letniego ogrodu, wykwalifikowaną i sympatyczną obsługę, świetne nagłośnienie to mamy złoty przepis może nie na życie, ale świetnie spędzony czas.

T-Mobile Electronic Beats to projekt, który kocha dobrą muzykę. Przez ostatni rok działania w Polsce zdążył stać się integralną częścią najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju, a w ciągu nadchodzących miesięcy jeszcze mocniej zachwyci fanów dobrych brzmień. Debiut Gorillaz w Polsce, Cassius w Warszawie, Moodyman na Audioriver, Gold Panda podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice to tylko niektórzy twórcy, którzy wystąpią w naszym kraju za sprawą T-Mobile Electronic Beats na własnych wydarzeniach czy na scenach współtworzonych z najciekawszymi polskimi festiwalami. Zapraszamy na www.electronicbeats.pl

#electronicbeatspl #tmobile #magenta

Support:
Last Robots
Truant

Start: 20:00
Bilety:
I Pula: 29 pln
II Pula: 39 pln
III Pula: 49 pln

20 maja

Warszawa
ISKRA