Aukcja klasyków i strefa Vintage na Targach Rzeczy Ładnych

2017-04-22 / Warszawa

Targi Rzeczy Ładnych i portal Patyna zapraszają do strefy vintage i na aukcję klasyków podczas wiosennej edycji Targów Rzeczy Ładnych

Po wspólnym programie i wystawie „Zacznij kochać dizajn”, zapraszamy na kolejną odsłonę współpracy TRŁ portalem Patyna.pl – pierwszą i największą platformą, zrzeszającą sprzedawców i entuzjastów designu sprzed lat. To jedyne w Warszawie wydarzenie targowe o takim zasięgu, poświęcone wyselekcjonowanemu wzornictwu sprzed lat.

Setki wystawców i tysiące odwiedzających najlepsze targi designu w Warszawie po raz pierwszy będą miały okazję odwiedzić strefę vintage, objętą kuratelą Patyny. Stworzymy selekcję wyjątkowych przedmiotów, prezentowanych przez najlepszych sprzedawców, z których niektórzy ze swoimi stoiskami odwiedzą stolicę po raz pierwszy. To wyjątkowa okazja, by na żywo zobaczyć najznakomitsze przykłady wzornictwa sprzed lat, od mebli przez dekoracje i przydatne sprzęty – i zabrać je do domu.

Sekcji retro towarzyszyć będzie aukcja klasyków, wyselekcjonowanych z oferty Patyny. Przedmioty z najwyższej półki, w tym rzadkie kolekcjonerskie okazy, będą licytowane na żywo, a część dochodu z ich sprzedaży zostanie przekazana na szczytny cel. Podczas licytacji oferowane będą przedmioty między innymi z kolekcji Beaty Bochińskiej, autorki bestsellerowego poradnika dla kolekcjonerów „Zacznij kochać dizajn”.

Patyna

Pierwszy i największy marketplace poświęcony przedmiotom vintage, skupiający butiki,
kolekcjonerów i entuzjastów pięknych przedmiotów. Oprócz bycia narzędziem typowo sprzedażowym, Patyna popularyzuje edukację w zakresie wzornictwa sprzed lat i ideę wykorzystywania go we współczesnych wnętrzach. To również platforma zrzeszająca i aktywizująca społeczność fanów vintage poprzez autorskie projekty, takie jak magazyn online, selekcje eksperckie, dedykowane sesję zdjęciowe itp.

www.patyna.pl

Wystawcy strefy Vintage podczas Targów Rzeczy Ładnych:

1. Good Old Things
2. Ładne
3. Humor Vintage Store
4. Stefan Sprzedaż Rzeczy
5. Rze3
6. Zbiór
7. Szpeje
8. Meblowe 4 Alternatywy
9. Wyrobki
10. Think Modern
11. Lamp Attack
12. Hocki Klocki
13. Tala

Targi Rzeczy Ładnych
22-23 Kwietnia, w godz. 11-19
ETHOS
Plac Trzech Krzyży 10/14
Wstęp: 5 zł
Bilet z magazynem Dom & Wnętrze: 9 zł
targirzeczyladnych.pl
facebook.com/targirzeczyladnych

22 kwietnia

Warszawa
ETHOS