World Wide Warsaw 2017: OMAR S & MALL GRAB

Po ogłoszeniu większości line upu koncertowego, w którym znaleźli się Tycho, Post Malone, Thundercat i Sampha pora na odsłonięcie pierwszych kart składu Dj-skiego na tegoroczną odsłonę festiwalu World Wide Warsaw. Grono DJ-ów otwierają dwie postaci muzyki house, które pokażą, jak bardzo ten gatunek jest zróżnicowany. W nowej przestrzeni eventowej w samym centrum Warszawy zagrają Omar S oraz Mall Grab.

Omar S to stary wyjadacz z elektronicznej mekki Detroit, który przez lata tworzenia muzyki nigdy nie nagiął swojej wiary w indywidualną muzyczną wizję. Jego produkcje wychodziły tylko w jednym labelu – jego własnym. Nie posiada konta na żadnym portalu społecznościowym, nie stara się być widoczny w mediach, nie interesuje go ogólnoświatowy poklask, który i tak zdobywa będąc jednym z najciekawszych twórców ostatniej dekady. Zeszłoroczny album „The Best” według wielu mediów był jednym z najjaśniej świecących wydawnictw ostatnich 12 miesięcy. Omar S to nie tylko wspaniały producent, to również djski mistrz, którego sety oczarowują i przenoszą słuchaczy do innego wymiaru swoim tanecznym ale często również nostalgicznym brzmieniem.

Obok niego zagra Mall Grab, czyli 22-latek z Australii. Nie potrzebował on wiele czasu, aby trafić po raz pierwszy w karierze do top 100 najlepszych djów według czytelników Resident Advisor. Jego housowe melodyjne utwory zdobywają parkiety na całym świecie, a sam Mall Grab gra na wielu istotnych festiwalach. Występ w Warszawie to jego polski debiut, warto sprawdzić jak te dwa bieguny housu zderzają się na jednej imprezie.

17.03.2017, Jasna 1

Event fb: https://www.facebook.com/events/108551659653277/

Bilety dostępne w Going.: http://bit.ly/2jbhpaq