Woody Allen kręci kolejny film i przedstawia swoje nowe muzy

źródło: Wikimedia

Ogłoszony właśnie projekt nie ma na razie tytułu. Wiadomo tylko, że będzie opowiadał o młodzieńczej miłości i że powstanie dla studia Amazon, tak jak ostatni obraz Allena „Śmietanka towarzyska”, planowany na grudzień „Wonder Wheel” oraz 6-odcinkowy serial „Crisis in Six Scenes”.

Elle Fanning ostatnio mogliśmy widzieć w „Neon Demon” Nicolasa Windinga Refna i „20th Century Women” Mike’a Millsa. We wrześniu do kin wejdzie „Na pokuszenie” Sofii Coppoli, w którym dzieli ekran z Nicole Kidman, Kirsten Dunst i Colinem Farrellem.

Kariera Timothée Chalameta dopiero się rozkręca, ale wystąpił już w „Interstellarze” Nolana, zdążył przegrać z Tomem Hollandem casting na nowego Spidermana, a jego rola w najnowszym filmie Luki Guadagnino („Jestem miłością”, „Nienasyceni”), „Call Me by Your Name” (w Polsce premiera dopiero w styczniu), jest podobno tak dobra, że krytycy już typują go jako kandydata do Oscara.

Seleny Gomez nie trzeba chyba nikomu przedstawiać – popularna piosenkarka i była gwiazdka Disneya ma już na koncie kilka ról, także w tzw. „poważnych” filmach. Zagrała m.in. jedną z głównych bohaterek w „Spring Breakers” Harmony Korine’a.

Premiera filmu zapowiadana jest na 2018 rok. Biorąc pod uwagę daty premier wcześniejszych filmów Allena, jest szansa, że zobaczymy go w dokładnie za rok, w sierpniu. 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *