WIN:WIN – tutaj każdy wygrywa

Czy można połączyć miłość do sztuki z miłością do zwierząt? Michał Torzecki udowadnia, że tak. 22 listopada odbędzie się charytatywny wernisaż Michała Torzeckiego. Dochód ze sprzedaży jego prac przeznaczony zostanie na  Fundację Azylu pod Psim Aniołem.  Wernisaż ten to więcej niż sztuka, to sztuka pomagania czworonogom.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane portrety 12 psów ze schroniska Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Obrazy będzie można kupić, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na fundację. Na wernisażu będą także obecni goście specjalni – sportretowani czworonożni podopieczni fundacji.

 Ten, kto zdecyduje się na adopcję psa i przejdzie pomyślnie procedurę formalną, w dowodzie wdzięczności otrzyma obraz artysty.

To dlatego wystawa nosi nazwę WIN:WIN – w obu sytuacjach psiaki i schronisko wygrywają.

Kiedy: 22 listopada (czwartek), godz. 19:00
Gdzie: Klubokawiarnia Miłość Kredytowa 9, Warszawa

 

Fundacja Azylu pod Psim AniołemFundacja Azylu pod Psim Aniołem jest miejscem, w którym bezdomne psy i koty znajdują schronienie, pełną miskę oraz opiekę weterynaryjną. Fundacja została założona w 2002 roku. Prowadzi adopcję psów i kotów, leczy zwierzęta ciężko poszkodowane w wypadkach drogowych oraz przeprowadza interwencje w sprawie pokrzywdzonych zwierzaków. Fundacja prowadzi też działania edukacyjne na temat odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami.

 

 

Michał Torzecki

 Michał Torzecki jest polsko-amerykańskich artystą młodego pokolenia. Wychowywał się w Nowym Jorku, Chicago i Los Angeles. Po przyjeździe do Polski ukończył studia w Eurepojskiej Akademii Sztuk na Wydziale Malarstwa. 

Artysta od lat łączy sztukę z dobroczynnością. W 2014 roku odbyła się wystawa „Zagrożone gatunki zwierząt” we współpracy z Fundacją WWF Polska, a dwa lata później pierwsza edycja wystawy WIN:WIN.