Wielkie Halo w wielkiej hali!

Wschodnia Hala Mirowska powraca do życia: targi mody, kiermasz upominków, koncepty gastronomiczne i bogaty program imprezowy. Szykują się długie i wyborne Święta w Warszawie!

W budynku jednej z legendarnych Hal Mirowskich zwanej Halą Gwardii w samym sercu stolicy wystartował konglomerat targowo-restauracyjny z imprezową nutą. Za sprawą połączenia sił ekip Mustache, Żarcie Na Kółkach i klubu Niebo druga połowa grudnia i początek stycznia będą w tej lokalizacji bardzo barwne. W Wielkim Halo na start będzie można kupić prezenty świąteczne na ostatnią chwilę, a także wpaść na drinka po pracy czy przekąsić coś w jednej z licznych restauracji serwujących kuchnie z całego świata.

Do zagospodarowania jest ponad 4.000 m2 pod imponującym zabytkowym sklepieniem, w tym atrakcyjna antresola i sporo zakamarków. Wielkie Halo zaprasza codziennie w najgorętszym okresie przedświątecznym na Świąteczny Targ Przyjemności i Upominków pod hasłem “HALO Prezentuje”. Na miejscu będą czekały atrakcje dla wszystkich. Do kupienia moda i gadżety od polskich projektantów, do zjedzenia smakołykami na miejscu i do domu od lokalnych producentów i z modnych warszawskich restauracji, muzyka serwowana przez DJ-ów, których znamy z najmodniejszych imprez – do tego program imprezowy, warsztatowy i kulturalny. W pakiecie świąteczna atmosfera i wystrój oraz niespodzianki, których organizatorzy na razie nie zdradzają. W Wielkim Halo odbędzie się największy zadaszony stołeczny Sylwester – pod egidą najmodniejszych DJ-skich składów Hala Gwardii będzie witać Nowy Rok w iście szampańskim stylu.
Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny!

stpiu2

Kolejne punkty programu są nie mniej ciekawe, ale swoje eventowe plany organizatorzy zdecydowali się odsłaniać stopniowo. Wiadomo, że będzie coś dla ciała i dla ducha, trochę muzyki, sportu i kultury, co nieco dla starszych i dla najmłodszych. Jedno jest pewne, atrakcji nie zabraknie i ten piękny obiekt nareszcie przestanie przygnębiać zamkniętymi drzwiami.

Facebook projektu: https://www.facebook.com/wielkiehalo/
Targowy event: https://www.facebook.com/events/702376809927180/