Wiedźmińska MOBA na smartphone’y

To ci dopiero nius. CD Projekt ogłosił wczoraj włąsnego LoLa. Tylko takiego co jest osadzony w świecie Wiedźmińskich przygód.

Wiedźmińska MOBA ma trafić na Androida i iOSa w ostatnim kwartale tego roku. MOBA to skrót od Multiplayer Online Battle Arena, podobnie jak inne najpopularniejsze tytułu z tego gatunku Wiedźmin będzie dostępny w formie free-to-play. Oczywiście dla tych, którzy lubią wydawać pieniądze na gry będzie możliwość kupowania różnych specjalnych dodatków do tytułu.

witcher moba

Za stworzenie tytułu odpowiedzialne jest studio Fuero Games. CD Red skupia sie tylko i wyłącznie na zakończeniu prac nad „Wiedźminem 3”

– Nowy tytuł nie wymagał od nas poniesienia istotnych nakładów. Zwłaszcza porównując jego skalę do innych naszych przedsięwzięć. Jego potencjał rozwojowy oceniamy wysoko. Projekt będzie skalowalny pod względem biznesowym. Decyzja o kolejnych inwestycjach będzie wynikała z jego popularności i tego jakie będzie zbierał opinie – twierdzi Adam Kiciński, szef CD Projekt

witcher moba1

Na dobrą MOBĘ zawsze znajdzie się miejsce na rynku. Pytanie tylko czy twór Fuero Games będzie miał choćby najmniejsze szanse w porównaniu do krezusów. Znając silną pozycję jaką ma w tym momencie marka Wiedźmina jest na to szansa – dlatego trzymamy kciuki.

.

Dodaj komentarz