Wesprzyjcie Festiwal Sanatorium Dźwięku Sokołowsko 2018!

Tegoroczny Aktivista Roku, Sanatorium w Sokołowsku, zbiera fundusze na jeden z najciekawszych awangardowych i eksperymentalnych festiwali w Polsce, Sanatorium Dźwięku. Niestety, impreza zaplanowana na 17-19 sierpnia, nie otrzymała w tym roku dofinansowania (m.in. z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego). Trudno wyobrazić sobie jednak, aby się nie odbyła. Jest więc uzależniona od zbiórki funduszy, która potrwa do 30 lipca.

Więcej o samej zbiórce pod TYM linkiem.

Projekt można wspierać TU. Gorąco do tego zachęcamy!

Fundacja Sztuki Współczesnej In Situ istnieje już od 14 lat. Od 10 lat tworzą miejsce dla kultury w Sokołowsku na Dolnym Śląsku. Tworzą tam przestrzeń dla realizacji projektów artystycznych, różnorodnych i interdyscyplinarnych działań twórczych, konfrontowania poglądów, wymiany myśli i doświadczeń, a także upowszechnianie nowatorskich postaw artystycznych.

Co roku w sierpniu, nieprzerwanie od 5 lat, zapraszani są artyści i odbiorcy do wspólnego tworzenia festiwalu Sanatorium Dźwięku. W Sokołowsku odbywają się koncerty, których nie można usłyszeć i zobaczyć nigdzie indziej. Szukane są konteksty i nieoczywiste miejsca, w których publiczność styka się z muzyką.

ZOBACZ TEŻ: Międzynarodowy Festiwal Sztuki Efemerycznej Konteksty startuje już 26 lipca!

4 komentarze

  • Hi. I found your blog the effective use of ask. It is deemed an well composed post. Let me make sure to take a note of the item and are avalable back to find out more of your respective information koleksi youtube terbaru. Wanted submit. I’ll unquestionably return.

  • Your article on Wesprzyjcie Festiwal Sanatorium D??wi??ku Soko??owsko 2018! » Aktivist is awesome. We hope you can continue posting many lot post in the future. Be prosperous aktivist.pl

  • aplikasi berita saham indonesia Really fantastic publish. I simply discovered your current blog site plus want to point out that I have got really cherished searching your own site discussions. In the end I’ll be opt-in in your supply and i am wanting you’re yet again immediately!

  • Your post on Wesprzyjcie Festiwal Sanatorium D??wi??ku Soko??owsko 2018! » Aktivist is very good. We hope you can continue writing many more blog . Viva aktivist.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *