Warszawskie targi weekendowe

Pędząc przez cały tydzień, w weekend odpoczywamy. Odpoczywamy i szamiemy dobre jedzenie. Gdzie? Sprawdźcie, gdzie w Warszawie odbywają się najciekawsze targi, na których możecie spróbować kuchni z całego świata.

Kolacja przy spadających gwiazdach

targi weekend, warszawa

gdzie: Cud nad Wisłą
kiedy: piątek, 12 sierpnia 2016
więcej info: tutaj

W nocy z 12 na 13 sierpnia spadnie nawet 200 perseidów na godzinę. Róbcie listę marzeń i wpadajcie na nadwiślańskie leżaki! Meksykańskie burrito, wietnamskie pho, indyjskie biryani z sosem miętowym, łosoś w pomarańczach z płatkami chilli czy japońskie sandwich sushi to menu piątkowej Kolacji przy spadających gwiazdach. Taka kolacja zdarza się raz do roku.

Tapas&Tacos nad Wisłą

tapas, warszawa

gdzie: Cud nad Wisłą
kiedy: sobota, 13 sierpnia, g. 16:00 – 24:00
więcej info: tutaj

Po Bulwarze Flotylli Wiślanej rozniesie się zapach papryki, chilli i kolendry. Na stoiskach między Cudem nad Wisłą a Pomostem 511 zagoszczą hiszpańskie tapasy: jamon serrano, oliwki i owoce morza. Spodziewajcie się aromatycznego chilli con carne, sycących burritos i tortilli z oryginalnymi farszami. A może wolicie gorącą paellę, chrupiące tacos z pikantnym guacamole lub kukurydziane placuszki gorditas z mięsnym farszem? Tex-mex w najlepszym wydaniu serwować będą znani i lubiani restauratorzy!

Wege Piknik

piknikk

gdzie: Hocki Klocki
kiedy: niedziela, 14 sierpnia, g. 13:00 – 20:00
więcej info: tutaj

Hocki Klocki / nad Wisłą i Wege Bazar łączą siły i zapraszają na cykliczne Wege Pikniki. Spacerujecie bulwarami? Wychodzicie na rolki albo na rower? Wpadnijcie przekąsić coś smacznego w dobrym towarzystwie! Wege piknik to okazja to poznania nowych smaków i odpoczynku nad Królową Polskich Rzek. Nie zabraknie wege przekąsek, dań obiadowych i zup, a także deserów, wypieków czy wegańskich lodów.

Slow Market

slowma

gdzie: Plac Zabaw
kiedy: sobota i niedziela 13, 14 sierpnia, g. 12:00 – 21:00
więcej info: tutaj

Slow Market to targ kulinarny, który gromadzi w jednym miejscu blogerów, kucharzy amatorów oraz restauratorów, serwujących dania z całego świata. W każdy weekend Plac Zabaw zamienia się w miejsce wielokulturowego tygla nowych smaków. Slow Market gości na Placu Zabaw w każdą sobotę i niedzielę przez cały sezon. Lato nad Wisłą to połączenie chillu oraz nowych smaków!

Nocny Market

13118969_164334070634025_898763543625133986_n

gdzie: Dworzec Główny
kiedy: od piątku do niedzieli, g. 17:00 – 01:00
więcej info: tutaj

Nocny Market, jak co tydzień zaprasza na klimatyczny teren opuszczonego peronu kolejowego, by spróbować przysmaków od przeróżnych wystawców.

1 komentarz

Dodaj komentarz

-->