Warszawska Impreza Basenowa, a dzień później Lekko Techno

Po wielokrotnie udanych edycjach Warszawskiej Imprezy Basenowej Klub Iskra Pole Mokotowskie wraca do Was już w najbliższy piątek 24 maja z kolejnym Pool Party po polsku. I to bez żadnych kompleksów! 

Przestrzeń i wystrój klubu specjalnie zaaranżowane pod tą wyjątkową noc. Basen, dmuchańce, muzyczne doznania i spontaniczne spotkania, czy może być lepiej? Iskra chce kultywować tradycję miejsca w jakim się znajduje i cofnąć się o 50 lat wstecz do czasów świetności basenów SKRY nazywanych wtedy „targowiskiem próżności”, na którym całymi dniami Warszawiacy oddawali się zabawie i niczym nieskrępowanej integracji w strojach kąpielowych! 

Nie obawiajcie się! This night the DJs save your life! Ratownikami muzycznymi tej pięknej nocy będą:
NEEN NAH
Dj Black Belt Greg
Dj Boogie

Warszawska Basenówka rozpoczyna się o 22:00. Za darmo wejdą w strojach kąpielowych oraz do 23:00 osoby zapisane na wydarzeniu na fb. Resztę wejście kosztować będzie 10 pln.

Wydarzenie FB

Natomiast już dzień po Basenówce będącej już tradycją, czeka nas inauguracja znanego uwielbianego przez amatorów muzyki elektronicznej cyklu Lekko techno na świeżym powietrzu! Muzycznie będzie melodyjnie, niekiedy mocno i na pewno bardzo tanecznie. Techno w ogrodzie – istny raj!

Parkietem zarządzać będą:
Kalicky
Mia Twin
SANTI / PL
WEIKUM

Start energicznych setów już o 21:00, a koniec? To się dopiero okaże! Zapisani na liście na Facebooku do 23:00 wchodzą za free. Później wejście kosztować będzie 10 PLN.

Wydarzenie FB

Tydzień zwieńczymy wspaniałym kulinarnym wydarzeniem, czyli niedzielnym Wegańskim Piknikiem. Przez cały dzień, można będzie delektować się wegańskimi specjałami w przyjemnej ogrodowej aurze klubu.

Wydarzenie FB

-->