wants z debiutancką EPką i darmowym kawałkiem

Połowa duetu wants to ten człowiek, który często pisze na naszej stronie o muzyce, grach i serialach. Kacper Peresada stoi również za serią imprez Music of the Future i razem ze swoim znajomym, Marcinem Krupą, postanowili stworzyć duet producencki, który czerpie całymi garściami z brytyjskiego klubowego brzmienia.

Marcina możecie kojarzyć jako założyciela wytwórni Ponton Music i producenta tak świetnie przyjętych tracków jak „Nutcracker” czy „Til You Hit The Spot”. Solowo miał okazję grać w całym kraju, w tym na największym polskim festiwalu – Open’erze, a jego utwory można było usłyszeć m.in. w Rinse.FM, BBC czy w rodzimej Czwórce.

Chłopaki wydali swoją debiutancką EPkę dwa tygodnie temu w londyńskim labelu Fat! Records i zebrali pozytywny feedback od takich muzyków jak Jimmy Edgar, Roska, Heidi, Redlight, Paleman Tanka czy My Nu Leng. Jako, że ręka rękę myje posłuchajcie ich pierwszego wydawnictwa poniżej i sprawdźcie przy okazji darmowy kawałek jaki chłopaki wrzucili do sieci w ramach podziękowań za wspieranie ich młodego ciągle projektu.

Dodaj komentarz