Vans Classics w nowej odsłonie – Patchwork Pack

Vans

Linia Patchwork Pack debiutuje tej wiosny z trzema modelami butów w stylistyce retro. Wykorzystując buty jako płótno, projektanci Vans na nowo zinterpretowali modele Era, Sk8-Hi i Classic Slip-On, wykorzystując miks skór, tkanin i zamszowych elementów, co zaowocowało linią rodem z lat 70.

Warstwowa konstrukcja modelu Vans Era to szereg kombinacji materiałów dających wrażenie głębi dzięki dodatkowym skórzanym aplikacjom umieszczonym na składających się z tkaniny i zamszu cholewkach. Lewy i prawy but występują w różniącej się od siebie kombinacji kolorystycznej, co sprawia, że kultowe buty skateboardowe Vans są jeszcze bardziej wyjątkowe. Inspiracja stylem retro znajduje kontynuację w modelu Vans Sk8-Hi z kontrastującą zamszowo-płócienną cholewką z aplikacjami na każdym z butów. Uzupełnieniem trzyczęściowej linii jest model Classic Slip-On, którego cholewka to prawdziwy miks kolorów i faktur.

Linia Vans Patchwork Pack jest już dostępna online na Vans.eu i w sklepach Vans na całym świecie.

#MyVans
 


Vans®, VF Corporation (NYSE: VFC), to klasyczna marka oferująca ubrania, obuwia i akcesoria sportowe. Kolekcje Vans authentic są sprzedawane na całym świecie w 84 krajach za pośrednictwem sieci filii, dystrybutorów i biur międzynarodowych. Vans jest także właścicielem i operatorem ponad 600 punktów sprzedaży na całym świecie. Marka Vans promuje sportowy styl życia, subkulturę młodzieżową i kreatywną ekspresję dzięki wsparciu sportowców, muzyków i artystów, oraz poprzez nowatorskie wydarzenia i platformy, takie jak seria Vans Park, Vans Triple Crown of Surfing®, Vans US Open z Surfing, Vans Pool Party, Vans Custom Culture, Vans Warped Tour®, kulturalne centrum Vans i międzynarodowy klub muzyczny House of Vans.

WWW | FB | YT | TT | IG

Tagi