Urbański w trasie. Wygraj bilety na koncerty w całej Polsce!

źródło: materiały promocyjne

Wojtek Urbański (producent znany szerzej z duetu RYSY) wyrusza w trasę koncertową promującą materiał z jego solowej płyty „Selected Works”, która ukazała się w lipcu tego roku nakładem U Know Me Records. Podczas koncertów czeka nas sporo niespodzianek. Poza solowym materiałem Urbanski m.in. zaprezentuje muzykę, którą komponuje do najnowszego serialu kanału AXN – „Ultraviolet”
w reżyserii Jana Komasy i Sławomira Fabickiego oraz remiksy, które ostatnio zrobił. Jednym z nich jest szeroko uznany remiks utworu „Wracam” zespołu Sorry Boys.

źródło: materiały promocyjne

Do tej pory Urbański zagrał już w Sopocie w Sfinksie700 i w Łodzi na festiwalu Light.Move.Festival. Niedługo, 14 października wystąpi w warszawskim klubie Niebo, gdzie towarzyszyć mu będą goście specjalni, a wizualizacje zapewni światowej klasy grupa MELT. Dalej odwiedzi takie miejsca jak, Interference Festival w Grańsku, NRD (Toruń), Aquarium (Bielsko-Biała), Dom Kultury (Lublin), Pijana Czapla (Olsztyn), Metro (Białystok), Williamsburg (Łódź). Razem z Baaschem pojawi się również w Fabryce Porcelany w Katowicach i krakowskim FORUM Przestrzenie, gdzie panowie zagrają po sobie, ale także gościnnie wesprą się w swoich występach.

źródło: materiały promocyjne

Uwaga – konkurs!

Mamy dla Was wejściówki na koncerty Urbańskiego – 15 na występ w warszawskim klubie Niebo oraz po 5 do pozostałych miast.

Aby wygrać, napiszcie po prostu do nas na konkurs@aktivist.pl i dopiszcie w którym mieście chcecie zobaczyć występ. Kto pierwszy, ten lepszy. 

źródło: materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *