Tyrolki, zjeżdżalnie i gigantyczne tory przeszkód. Hangar 646 otwiera się na Targówku

Hangar 646 otwiera nową miejscówkę, tym razem na warszawskim Targówku. Nowe miejsce miało być czymś więcej niż tylko parkiem trampolin, dlatego twórcy, Marcin i Igor Konefał, pomysłodawcy Hangaru 646,  bardzo długo szukali nowych atrakcji. Jak sami twierdzą, jest ich na tyle dużo, że przestrzeń można szybciej nazwać parkiem rozrywki niż trampolin.

Poza trampolinami na powierzchni 2600 m2 znalazły się między innymi czteryogromne zjeżdżalnie, tyrolka, na której można zjechać z jednego końca hangaru na drugi, gigantyczne tory przeszkód i ścianki wspinaczkowe z rozszerzoną rzeczywistością. Są też trzy tory przeszkód: sprawnościowy, który przypadnie do gustu fanom programów w stylu American Ninja Warrior, dwupoziomowy tor wytrzymałościowy stanowiący idealną opcje treningów przed popularnymi w całej Polsce biegami z przeszkodami oraz tor dla najmłodszych, w którym każdy błąd kończy się lądowaniem w wielkim basenie z gąbkami.

Otwarcie już 6 lipca przy ulicy Dalanowska 29 w Warszawie – tuż obok powstającej stacji metra Trocka. Poza samymi atrakcji goście będą mogli skorzystać z kawiarni, oraz oglądać skoki z galerii widokowej zbudowanej z kontenerów morskich.
Na miejscu oprócz wejść indywidualnych będą organizowane zajęcia dla szkół i urodziny.

 

Dodaj komentarz