Tygodniowy imprezowy TOP 5

Warszawa jak zawsze nie zawodzi, jeśli chodzi o imprezowe bomby, a my jak zawsze nie zostawimy Was na lodzie i pomożemy wybrać to, co naj naj naj. Nasze sito tym razem wybrało 5 imprez od sasa do lasa – dla każdego coś się znajdzie! Sprawdźcie i planujcie.

KONCERT: White Lies – 03.11, Progresja

Tworzą już prawie dekadę. Gdy zaczynali w ich uszach brzmiał takie zespoły jak Talking Head, Joy Division i Editors a panowie z “kłamstw” planowali stworzenie własnej wersji zimnofalowego grania. Udało się, bo wydawnictwa White Lies w krótkim czasie trafiły do grona najlepiej sprzedających się płyt w UK, a zespół zyskał rzesze fanów na całym świecie. I chociaż ostatnio zaszyli się w studiu i pracują nad czwartym albumem w karierze postanowili jeszcze pożegnać się ze swoim starym materiałem na trasie po Europie.

KONCERT: Ralph Kaminski – 05.11, Secret location

Ralph Kaminski to młody polski muzyk, który według wielu jest kolejnym “wielkim”” nowej fali polskiego popu. W Warszawie wystąpi tylko dla małej grupy wybrańców w lokalizacji, która do ostatniej chwili pozostanie tajemnicą. Artysta zagra kompozycję, które znajdą się na jego debiutanckim albumie. Premiera za niespełna 2 tygodnie! Idziemy!

KONCERT: Mura Masa – 05.11, Proxima

Jeden z najgorętszych artystów ostatnich 12 miesięcy. Wybrany przez BBC Radio 1 jako jeden z najbardziej obiecujących młodych muzyków. Po raz pierwszy w swojej karierze odwiedzi nasz kraj, aby zaprezentować swoją wyjątkową mieszankę brytyjskiego brzmienia z hip-hopowym zacięciem.

IMPREZA: Premiera Ten Typ Mes “AŁA” – 04.11, Niebo

Ten Typ Mes powraca z nowym materiałem, który ma jak zwykle zamieszać w polskim hip-hopowym światku. Nie ma wątpliwości, że ten czołowy pod względem lirycznym raper i tym razem nie zawiedzie. W Niebie będzie okazja zbić piątkę z ekipą Mesowej Alkopoligamii, posłuchać djów związanych z Typem i zobaczyć koncerty RAUa oraz Night Marks Electric Trio.

IMPREZA: NИ – 05.11, Smolna

Tydzień po wielkim otwarciu Smolna nie zwalnia tempa. Tym razem koło palmy zobaczymy przedstawiciela nowej szkoły francuskiego brzmienia – Brodinskiego. Jeden z najbardziej ekscytujących producentów z zachodniej Europy zatrzęsie imprezową piwnicą. Brodinski w swoich setach łamie stereotypy i nigdy nie pozwala na zamknięcie się w ścianach ograniczających muzyczną ekspresję, więc jedyne czego możecie się spodziewać, to tańce do białego rana.