Twórca Mad Men zapowiada na jesień nowy serial. Obsada „The Romanoffs” powala

Matthew Weiner powraca i to w wielkim stylu. Człowiek, który zapisał się już w historii telewizji, tworząc jeden z najlepszych seriali w dziejach, czyli „Mad Men”, właśnie zaprezentował zwiastun nowej produkcji. Choć minutowe wideo może okazać się wielkim zawodem, dla wszystkich, którzy spodziewali się fragmentów serialu, lista padających aktorskich nazwisk, może wywołać zawrót głowy.

W „The Romanoffs”, które pojawi się 12 października na platformie Amazon, zagrają m.in. Aaron Eckhart, Kathryn Hahn, Diane Lane, Amanda Peet, Radha Mitchell, Jack Huston, Kerry Bishé, Ron Livingston, a także trójka aktorów świetnie znana wszystkim fanom „Mad Men” – Christina Hendricks, John Slattery i Jay R. Ferguson.

Akcja serialu ma skupiać się wokół żyjących współcześnie ludzi, którym wydaje się, że są potomkami słynnej dynastii Romanowów, która rządziła w Rosji od 1613 do 1917 roku. Choć w 1918 roku ostatni car z tej linii, Mikołaj II, został rozstrzelany wraz z małżonką i ich dziećmi przez bolszewików, istnieją spiskowe teorie mówiące, że jedna z córek, Anastazja, przeżyła atak.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *