Top 5 najnowszych trendów na instagramie

Instagramowe trendy zawsze budzą sporo emocji. Czym się wyróżniają? Zazwyczaj tym, że istnieją tylko i wyłącznie na instagramie. I tylko na zdjęciu. Brokat pod pachą, sztuczne piegi, talia porównywana do kartki papieru, rośliny w brodzie… Nie zawsze się podobają, nie zawsze są godne naśladowania, za to zawsze znajdą swoich naśladowców. W końcu dla większości użytkowników profile instagramowe to mini agencje reklamowe sprzedające jeden produkt. Siebie. Instagramowe kółko wzajemnej adoracji nie może przegapić ani jednego hashtagu, który jest dziś na czasie. Co zobaczymy tym razem? Sprawdźcie!

Szklane usta

instagramowe trendy

Instagramowy szał na szkliste, świecące się i wyglądajęce niczym skały minerałów usta rozpoczął się dzięki nowojorskiej makijażystce – Johannah Adams. Do makijażu użyła kombinacji ciężkiego brokatu, kolorowej bazy oraz przezroczystego błyszczyka. Brzmi prosto? Owszem, ale by uzyskać efekt ze zdjęcia usta należy malować około 30 minut, kilkunastoma warstwami! Trend, jak wiele instagramowych trendów, kończy się w momencie, gdy trzeba wyjść z domu. No, chyba że nie zamierzacie nic mówić, jeść i domykać ust.

Kawa w lodowym rożku

instagramowe trendy

#CoffeeInACone, czyli kawa podawana w rożku do lodów jest specjalnością The Grind Cofee – kawiarni z Johannesburga w Afryce Południowej. Z pewnością znajdzie swój odpowiednik w Europie. Internet oszalał!

Gorset na włosach

gorset, instagramowe trendy

Trendy we fryzurach na instagramie zmieniają się najszybciej. Kolorowe grzywki, tęczowe warkocze, brokatowe przedziałki… Pora na gorset. Wplatane w warkocze tasiemki tworzące gorsetowe wiązanie na głowie jest teraz najgorętszym trendem wśród instagramowych trendsetterek. Kto go zapoczątkował? Modelki na Fashion Weeku w Vancouver.

Kwiaty zamrożone w bryle

trend instagram

Kolejny trend wprost z pokazów mody. Podczas Fashion Weeku w Paryżu pokazy odbywały się wśród ogromnych brył lodu, w środku których znajdowały się kompozycje z kwiatów. Domy mody i najbardziej zaangażowane fanki mody podchwyciły temat i stworzyły swoje własne bryły z kwiatami dzieląc się, oczywiście, efektami na swoich instagramowych kontach.

Grombre

grombre, instagram trend

Wiosną ombre, latem sombre, a jesienią… grombre. Rozjaśnione końcówki włosów doczekały się zimowo-jesiennej wariacji – modne mają być włosy szare, z jeszcze jaśniejszymi, siwymi końcówkami. Cóż, czas powiedzieć babciom, że przypadkowo stały sie trendsetterkami.

142 komentarze

Dodaj komentarz