The Sisters of Mercy na dwóch koncertach w Polsce

źródło: wikimedia

Szczerze mówiąc, to myśleliśmy, że występ The Sisters of Mercy na Festiwalu Legend Rocka trochę ukręca kark temu zespołowi i na zawsze lokuje go w kategorii „aorowe kapele dla Twojego starego”. Tymczasem hajp jaki kręci się dookoła dwóch koncertów Sióstr w Polsce wydaje się potwierdzać, że duch gotha żyje w każdym z nas, a Andrew pomimo utraty włosów i nabycia kilogramów wciąż jest ukochanym wokalistą, nie tylko wielbicielek czarnej sztuki.

W sumie kto nie chciałby usłyszeć na żywo tych wszystkich hitów? Bo przebojów The Sisters of Mercy dorobili się może mniej niż Michael Jackson, ale na 100%  mają ich o wiele więcej niż spora część zespołów z lat osiemdziesiątych, które wciąż słyszycie w radiu. Na single czekają wszyscy, a my po cichu liczymy , że Andrew uraczy nas „Driven Like the Snow”. No i że po dwóch dotychczasowych występach w Polsce grupa wpadnie do nas ponownie prędzej niż za dekadę. Bo tego mogą nie dożyć nawet najbardziej wytrwałe wampiry.

14.09
B90 – Gdańsk

15.09
Progresja – Warszawa

1 komentarz

  • checkers board game napisał(a):

    I actually still can not quite think that I could be one of those reading through the important suggestions found on your blog. My family and I are sincerely thankful for the generosity and for offering me the chance to pursue the chosen career path. Thanks for the important information I got from your site.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *