The Glenlivet Code, czyli jak odszyfrować smak

Brak informacji o rodzaju beczki czy opisu smaków i aromatów. Jedynie gładki dram czekający na odkodowanie. Code, najnowsza i trzecia odsłona kultowego już trunku The Glenlivet, jest wyzwaniem dla miłośników whisky, którzy chcą wystawić swoje zmysły na próbę.

Po sukcesie poprzednich edycji, The Glenlivet Alpha i Cipher, nadszedł czas na nowe wyzwanie dla koneserów whisky. Code, zainspirowana słynnymi kryptologami, trzecia odsłona trunku The Glenlivet, rzuca wyzwanie konsumentom do odszyfrowania smaku. Proces produkcji i nuty smakowe są tu tajemnicą, którą należy odkryć samemu. The Glenlivet Code to single malt zaprojektowany, by dać możliwość poznania miłośnikom whisky jej walorów smakowych i aromatów, bez sugerowania się wiekiem trunku, kolorem czy rodzajem beczki.

„Tegoroczna, limitowana edycja The Glenlivet Code to nowe wyzwanie dla miłośników whisky, będące labiryntem smaków i aromatów, które staną się nie lada sprawdzianem dla zmysłów nawet najbardziej doświadczonych koneserów. Zapraszam do wzięcia udziału w wielkim teście i wspólnego odszyfrowania smaku The Glenlivet Code.”–mówi Alan Winchester, Mistrz Destylacji The Glenlivet.

Limitowana edycja The Glenlivet Code, zamknięta w unikalnej czarnej butelce,w Polsce dostępna jest w liczbie 1002 sztuk.

Tagi

Dodaj komentarz