The 1975 prezentują nowy, mocno polityczny utwór. W tekście cytują Donalda Trumpa

Najnowszy utwór pochodzącej z Manchesteru grupy The 1975 to nie tylko zapowiedź nadchodzącego, trzeciego już albumu zespołu, „A Brief Inquiry Into Online Relationships”, ale także mocny polityczny manifest. Wreszcie wszystko zaczęło układać się w sensowną całość – tajemnicze grafiki publikowane od kilku dni w mediach społecznościowych okazały się fragmentami tekstu utworu.

„Love It If We Made It” to piosenka-układanka, złożona z wielu cytatów. Są tam zarówno niechlubne cytaty z Donalda Trumpa, w tym jeden wzięty z Twittera, w który prezydent USA dziękował Kanye Westowi za poparcie, jak i komentarze odnoszące się do śmierci Lil Peepa, który w listopadzie zeszłego roku przedawkował leki. Z całym tekstem utworu można zapoznać się TU. Posłuchajcie

Poprzedni singiel z zapowiadanej na październik płyty The 1975 to „Give Yourself a Try„. Ukazał się on na początku czerwca. Dotychczasową dyskografię zespołu zamyka „I Like It When You Sleep, for You Are So Beautiful yet So Unaware of It” z 2016 roku.

Dodaj komentarz