Techno w styczniu ma się dobrze. Smolna ogłosiła line up!

Smolna ogłasza styczniowy program i specjalnego czerwcowego gościa
Poznajemy headlinerów styczniowych imprez, które odbędą się w warszawskim klubie Smolna. Wśród nich są m.in.: Lucy, Maribou State czy M.A.N.D.Y.
Styczniowy program kolejny raz udowadnia, że klub nie zwalnia tempa. Nowy Rok Smolna zaczyna z hasłem przewodnim “widoki” pokazując, że elektronika nie kończy się na popularnym ostatnio terminie “techno”. Dzięki temu znajdujemy w programie takich artystów jak Laura Jones, Maribou State czy Keith Carnal.
W ramach trasy “The Untold Way” w klubie zagra Monoloc, autor jednej z najlepszych płyt roku. Ponadto, usłyszymy popularny duet M.A.N.D.Y., który w Warszawie wystąpi w ramach trasy promującej nowy album pt. „Double Fantasy”. Powraca także głośna impreza Lost Pool w nowej odsłonie zapowiadającej nadchodzący sezon, na której zagrają przyjaciele wydarzenia i jeden z najciekawszych live-performerów na scenie – SNTS. Zgodnie z mottem przedsięwzięcia – “nie ważne kim jesteś, zawsze jesteś tu mile widziany” tego wieczoru klub będzie otwarty dla każdego. Kolejny raz w Polsce pojawi się Karotte – niemiec, który działa na scenie od prawie 20 lat i w tym czasie zdążył występować niemal w każdym zakątku świata. Polscy fani mogą go pamiętać chociażby z świetnego występu na Audioriver w 2010 roku.
To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Wiemy już, że jeszcze przed wakacjami na Smolnej wystąpi jedna z najważniejszych postaci na światowej scenie techno, czyli Dubfire! Artysta przyjedzie do Warszawy 14 czerwca.

Pełny styczniowy program wygląda następująco:
05.1.2017 – Laura Jones
06.1.2017 – Karotte
07.1.2017 – Smolna NN: Lucy
13.1.2017 – Maribou State (dj set)
14.1.2017 – Smolna NN: Monoloc & Keith Carnal 20.1.2017 – Lost Pool: SNTS
21.1.2017 – Smolna NN: Philipp Gorbachev live 27.1.2017 – Get Physical presents: M.A.N.D.Y. Album Tour 28.1.2017 – Smolna NN: Kim Ann Foxman
Więcej na www.facebook.com/smolna38

1 komentarz

Dodaj komentarz

-->