Targi Rzeczy Ładnych już w ten weekend w Warszawie

źródło: materiały organizatora

Dziesiąta edycja Targów Rzeczy Ładnych, która odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2017 w budynku ETHOS przy placu Trzech Krzyży w Warszawie, jest wyjątkowa nie tylko ze względu na jubileusz, ale także na padające kolejne rekordy. Podczas targów zaprezentuje się aż 185 marek i projektantów, w tym aż 50 debiutów. Do dyspozycji odwiedzających i wystawców po raz pierwszy oddano przestrzeń prawie 4 tysięcy metrów, rozlokowaną na dwóch poziomach.

To doskonałe miejsce na targi designu w Warszawie! Ostatnia, wiosenna edycja TRŁ była dużym sukcesem i chcemy ją nie tylko powtórzyć, ale wręcz przebić! Znakomita komunikacja, potencjał aranżacyjny, doskonała przestrzeń i architektura. Chcemy ponownie ożywić jeden z najładniejszych warszawskich placów – mówią organizatorzy, Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

źródło: materiały organizatora

W tym roku Targi rozszerzyły swoje działanie o nowo powstałą platformę zakupową – targirzeczyladnych.pl, gdzie znajduje się 2000 wyselekcjonowanych produktów od polskich producentów i projektantów oraz nieograniczona przestrzeń do prezentowania najlepszego, polskiego designu. Znajduje się tu szeroki wybór polskich mebli, lamp, ceramiki, plakatów, tekstyliów, zabawek – i innych przedmiotów do domu zaprojektowanych z myślą o użytkownikach ceniących sobie piękno. 

źródło: materiały organizatora

Targi Rzeczy Ładnych: 2-3 grudnia, w godz. 11-19
ETHOS: Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa
Wstęp: 7 zł
Wstęp: 10 zł (bilet + magazyn Cztery Kąty)

Więcej informacji na stronie wydarzenia

źródło: materiały organizatora

 

Dodaj komentarz